Nešikovnost,,

18. října 2009 v 19:38 | She, which live her life,, |  Sovětčin prostor.
Dostala jsem se konečně k počítači. I když bych neměla. Měla bych se správě učit přírodopis. Snad se k tomu dostanu později večer, nebo ve tři hodiny v noci, až zase nebudu moci usnout. Před chvílí jsem šla na blog, že se kouknu, jestli někdo nezavítal a hele nový komentář od jisté osoby, která drží vzajetí moji knihu, což mi vůbec nevadí :). Opravdu.

Ale v tom komentáři se zmiňuje o nešikovnosti, což mi připomíná můj dnešní incident s mazáním jednohubek na moji oslavu. Když si vemu, co sem kdy a kolikrát upustila, nebo co mi samo nevysvětlitelně spadlo,, Bože toho bylo, třeba tento týden jsme měli výtvarnou výchovu, kreslili jsme křídami, což je promě naprosto katastrofální. Vše, co se týká výtvarné výchovy, praktických činností, nebo tělesné výchovy je pro mě katastrofou. Jsem ráda, že míč chytím, když mi ho někdo hodí a při vybíjené mám celkem dost značné problémy, občas se ale celkem nevysvětlitelně tomu míči vyhnu, ale v tělesné výchově je to můj jedinný úspěch. Výtvarná výchova pro mě není vyjímka. I lidé, kteří o sobě říkají, že neumí kreslit alespoň něco nakreslí. Ale já ne. Kreslím hrozně, kdyby jste viděli můj ,,výtvor" řeknete si, že tohle nemohlo nakreslit ani dítě v mateřské školce, protože tak nešikovné prostě není. Mé nešikovnosti není konec ani v normálním životě, samozdřejmě v práci po vás nebudou chtít vaše obrázky ze základní školy, ani nebudou chtít vědět, jestli jste chytli míč při vybíjené. Ale co jim nebude jedno, bude jistota, že nic nerozbijete, nebo něco velmi důležitého neupustíte. U mě tu jistotu mít nebudou. Jsem nešikovnost sama. Vrátím se k poslední hodině výtvarné výchovy, tak tedy kreslili jsme křídami. Zrovna když jsem si chtěla naprosto neškodně oloupat jednu tu papírem obalenou křídu, tak jsme si ji na sebe upustila, ten den jsem na sobě měla čermé kalhoty a černou mikinu a bílá na tom byla poměrně dost vidět. To by bylo ovšem ještě dobré, vzhledem k tomu čím vším už jsem si musela kvůli své nešikovnosti projít. Ale když jsme jí ze sebe zvedala, tak jsem jí na sebe upustila ještě jednou. Takže dvojnásobek bílých fleků. Když jsem se zvedala, že se pudu umýt tak jsem nějak opřela o bílý papír, mojí už tak špinavou rukou, samozdřejmě jsem ho celý zamazala, takže už tak hrozný obrázek vypadal ještě hůř. Nebo dnes, při mazání jednohubek naprosto nevinně vypadající tuňákovou pomazánkou. Když jsem domazala pátou jednohubku tak sem jí, nevím jak, upustila přímo na moje džíny. Pohoda. Ale ta jedna malá nevinně vypadající jednohubka se skutálela na koberec, v tu chvíli okola prošla máma, já ve snaze schovat tu jednohubku za záda jsem jí prudkým pohybem za sebe zahodila a ona se rozplácla na zed´. Tohle by se normálnímu člověku nestalo. Jenom mě. Nebo když jsem mojí klávesnici polila džusem. Šla sem jí vyměnit do sklepa (máme tam jednu starou) a asi po pěti minutách fungování s tou náhradní klávesnicí jsem si jí polila vodou. To se mi stalo asi před dvěmi lety. Ale co s tím mám dětat? Nic. Jen doufat, že se to jendou obrátí. Mě ani nevadí.

Já du žít dál s tou mojí ohromnou nešikovností,,

Good night,,

Bye,,

She, which live her life,,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherrylka Cherrylka | Web | 18. října 2009 v 19:53 | Reagovat

no tak každý neumí krásně kreslit, ja si mylim že kreslim hrozne, ale s tou nešikovnosti se to stava každemu

2 short evening dresses short evening dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 11:20 | Reagovat

hi from South Carolina! Just googled your posts. Actually visited your article, I'll email it along! :O Have a great day!
http://www.elsedress.org

3 short white beach dresses short white beach dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 11:40 | Reagovat

wonderful points altogether, you simply received a logo reader. What may you recommend in regards to your put up that you simply made a few days in the past? Any positive?
http://www.isdress.org

4 rolex replica watches rolex replica watches | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 6:08 | Reagovat

A. In the dictionary!
http://www.watchescan.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama