,, To je ta blbost vo těch upírech"

22. října 2009 v 17:30 | She, which live her life,,
Chtěla bych vám trochu přiblížit něco, co má v mém životě celkem značné místo, a to Twilight sagu,,

Myslím, že dnes už není téměr nikdo, kdo by Twilight ságu neznal. Knížka Stmívání se umístila na čtvrtém místě české ankety Kniha mého srdce, což je výborný výsledek na to, že je knížka poměrně ,,mladá" :). Já mám doma celou ságu v češtině a pak knížku Twilight v angličtině, potom vlastním průvodce filmem stmívání.
Ságu Stmívání mi dala máma k narozeninám. Do té doby jsem četla jen asi pět knížek (velmi se za to stydím :)). ,, To je ta blbost vo těch upírech" To byla asi první věc, která mě napadla. Chtěla jsem ale mámě udělat radost, protože ona je hrozný knihomol a knížku jsem začala číst. Prvních pět kapitol mě moc nezaujalo, ale potom jsem už jenom četla a četla a četla,, Najednou jsem zjistila, že jsem přečetla celou ságu. Hrozně mě zajímal ten film. Tak jsem si ho stáhnula a později i koupila. Film nebyl tak dobrý jako ta knížka a řada scén tam podle mě chybí :) ale stejně je to můj nejoblíbenější film. Asi i pro to, že jsem přečetla tu knížku.
Všichni, kdo viděli pouze film a nečetli knížku ( kromě Pindy, které jsem tu celou ságu kompleně převyprávěla) z toho filmu vědí celkem málo. Například Jasper má schopnost cítit a ovlivňovat náladu lidí kolem sebe, ale ve filmu se zmiňují jen o schopnostech Alice a Edwarda.

Film je ale stejně dobrý.

Bye,,

She, which live her life.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Patty Patty | Web | 23. října 2009 v 19:48 | Reagovat

Taky je to můj nejoblíbenější film :-)Mám doma celou ságu, průvodce, twilight a ještě new moon v aj :-) A tenhle měsíc si chci koupit eclipse :-) Film se mi zdál taky trochu horší a moc mě mrzelo, že tam nedali krevní skupinu. Ta byla v knížce asi nejlepší :-D Ale, myslím si, že New Moon bude akčnější :-) Moc se těším :-) Jenomže každý den se teď na netu objeví nová scéna a my uvidíme film ještě dřív než bude mít premieru :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama