Listopad 2009

Deset dní do dne ,,D"

16. listopadu 2009 v 20:10 | She, which live her life,, |  Sovětčin prostor.


Včera se mi podařila zarezervovat dva lístky na New moon. Není to sice premiéra ale aspoň to uvidím včas (26.11,14:30) vím, že všude jinde jsou premiéry už 23.11 v 0:01 :) ale mě to nevadí :) zaprvé nemám se tam jak dostat, protože nikdo mě tam nechce o půlnoci odvést a zadruhé jsem ráda, že vstanu do školy normálně a už vůbec ne kdybych šla spát až někdy ve tři hodiny ráno nevím nevím jestli bych se byla schopna soustředit druhý den na školu,, Takže vlastně v pohodě :)

Jinak zítra je poslední volný den a pak zase zpět do školy,, bohužel,,
Zítra jedu nakupovat s rodičema dárky do Makra, Metropole zličín a do Ikei, takže doufám, že se mi podaří něco ulovit i sobě :), dneska mě chytnula fotící nálada, takže teď půjdu na facebook zveřejnit své výtvory,, :)

Bye,,

She, which live her life,,The navy song,,

12. listopadu 2009 v 16:30 | She, which live her life,, |  Sovětčin prostor.
Nenapadá mě žádný titulek, tak jsem si vypůjčila název písničky od Talentů :)

Harry je dočtený :) A čekají mě čtyři dny volna, od pátku až do úterka. Zítra píšeme velkou písemku z češtiny a já to absolutně neovládám :) ale nevadí. Ani nevím, proč to vlastně píšu, asi proto, že se hrozně nudím. Naučte mě někdo velká písmena, mně a mě, je a ě a vytíkání a taky mi nalijte do hlavy poznámky z přírodopisu, fyziky a dějepisu prosím. Chci být chytrá inteligentní a všechno umět.

Já du někam zjistit jak je to s těma velkýma písmenama a tim všim zatím,,,


Bye,,

She, which live her life,,

Každá věc nemusí mít svůj důvod,,

5. listopadu 2009 v 15:23 | She, which live her life,, |  Sovětčin prostor.
Nebyla sem tu. Nebudu omlouvat, protože nemám za co. Namám důvod, proč bych se měla omluvat, tohle je muj ,,blog" takže prostě omlouvat se nebudu.

Asi před týdnem jsem si řekla, že jsem celkem dlouho nic nečetla a napadlo mě, že bych si mohla přečíst Harryho Pottera, kterého má moje máma (celých sedm dílů+poslední díl ještě jednou v angličtině) ve skříni. V soušasné době mám přečtěny všechny až do tří čtvrtin pátého dílu. Tohle jsem přečetla za týden. Nic moc. Čtu pomalu, ale mě to ani nějak nevadí. Světe div se, ten Harry Potter mě opravdu zaujal. Na ty filmy jsem se vždycky těšila podle mě jsou opravdu dobré. A knížky jsou ještě lepší, což je pochopitelné. Já už sice vím jak to dopadne, ale stejně si to ráda přečtu. Teď jsem doma, protože sem měla zcela nevysvětlitelně teplotu, prostě úplně náhodou, přitom jsem neměla rýmu, kašel, nebolelo mě v krku, ani nic podobného takže opravdu nevím jakto, že jsem tu teplotu měla.


No tak já padam,,


Bye,,

She, which live her life,,