Prosinec 2009

I write, thať is all.

27. prosince 2009 v 10:54 | She, which lives her life,, |  Sovětka zese něco objevila..
Dnes ráno jsem jenom tak bloudila po internetu a narazila jsem na blog http://iwrite.blog.cz/. Majitelka blogu krásně píše. Velmi mě to zaujalo. Určitě se tam juknětě :) Jinak dávám její odkaz i do menu :) protože si takovej blog určitě zaslouží reklamu :)

Šťastný a tak,,

25. prosince 2009 v 19:45 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Takže jsem se konečně dokopala k tomu, abych přidala nějaký článek.
Asi sem napíšu všechno, co jsem dostala a jak probíhal můj štědrý den.

Takže jsem vstala skoukla jsem Veselé Vánoce přejí chobotničky a jela jsem s mámou k babičce pro kapra. Babička toho kapra dala do kovové mističky a mě napadlo vyzkoušet, jestli pojede na ledě :) tak jsem ho pustila z takovýho malýho kopečka co tam maj.. a on jel nějak moc rychle takže jsem mu nestačila (ujel asi 30m). Naštěstí ho chytla sestřenka. Potom jse jeli zpět domů. Odpoledne jsme šli na hřbitov a k příbuzným, tam jsme byli asi do šesti hodin. Pak jsme šli zpět domů, kde jsme měli pod stromečkěm dárky a pomalu jsme usedli k vánočnímu stolu. Já jím kuřecí řízek, protože kapr mi smrdí i chutná po bahnu. Po večeři jsme se odebrali k vánočnímu stromku, kde na mě čakala mikina Nike, třičko, USB ořezávátko, deka, lyže (Headky :))hostitel, žiletka+výmněný břity do ní, pak budík, pyžamo a nějaký blbosti,, a to jdeme ještě zítra k babičce :) Takže dobrý zas :)

Já jsem spokojená

Takže si jdu číst Hostitele :)

Ahoj :)

Sníh, tak kouzelná věc, že nemám slov,,

12. prosince 2009 v 12:56 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Bylo asi osm hodin ráno, když ten nádherný a uklidňující klid přerušila věta, kterou křičel pořád do kola můj bratr ,, Sněží,ono venku šněží, je tam spousta sněhu" než jsem si uvědomila, že mě vlastně zbudil ze spaní, už byl v mém pokoji. ,, Na to se musíš kouknout venku sněží a strašně moc, je tam spousta sněhu" ,,Jo já vim" odpověděla jsem ospale. Myslela jsem, že ho zabiju. Nedobrovolně jsem vstala a šla se kouknou k balkonovým dveřím. Opravdu sněžilo. Krásně sněžilo. Byly to ty velké nadýchané vločky. Já sníh zbožňuju. Nikdy jsem moc nechápala moje některé spolužačky, které na sníh neuvěřitelně nadávaly. Já mám zimu, společně s podzimem ze všech čtyř ročních období nejradši. Je to skvělý čas k přemýšlení. Společně s vánoční výzdobou je sníh úžasný. Nejvíce se mi líbí zasněžená noc, osvícená vánočními ozobami a žárovkami. Koukněte jenom na ten obrázek nahoře strašně se mi líbí, je v něm něco tajemného. Přesně to na zimě mám ráda, je tajemná. Taky mě baví sledovat nespokojené obličeje mích spolužaček, které ten sníh tak nesnáší, jen kvůli tomu aby se jim náhodou nerozmazala řasenka, nebo někde neupadly.
Bohužel touto dobou už je sníh pryč, roztál. Přesně to jsem čekala, tady u nás se sníh nikdy moc dlouho neudrží.

Zbývá mi je doufat v to, že během noci nastane sněhová kalamita a já budu zase v pondělí moci sledovat ty nechápající obličeje mích spolužaček, zvláště některých.

To je asi všechno, co jsem na toto téma chtěla napsat :)

Bye,,

She, which lives her life,,

Když o tom nic nevíte tak o tom nic nepište,,

9. prosince 2009 v 17:57 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Je to sice dýl, co jsem to četla, ale stejně bych se k tomu ráda vrátila.

Já osobně si moc na časopisy typu Brava Girl moc nepotrpim, ale kupuju si je, abych se měla čemu smát :) Třeba minule jsem si koupila Cosmogirl, protože tam měla být nějaká příloha k New moon. No příloha, nebo spíše příložička zabrala dvě stránečky z celkových sto stran, ale neodradilo mě to.
Dala jsem se do čtení. Hned v prvním odstavci stálo ,,Při krájení dortu se Bella omylem řízne a pohled na lidskou krev je pro roninu Cullenových lákavý" dál to není podstatné, ale stojí tam Při krájení dortu a přitom se má říznout o balící papír. Vím, je to naprosto nepodstatný rozdíl, ale dále tam stojí: ,,Zatímco Edward bojuje v Itálii proti rodu Volturiů, do Forksu se vrací zlá upírka Victorie" dál to není podstatné. Zde stojí, že Edward bojuje proti rodu Volturiů, přitom jede do Voltery až potom, co se mylně dozví, že je Bella po smrti a jede tam aby se zabil. Kdyby bojoval proti Volturiovím to by si teda dal :)

Ten první ,,Omyl" není zas tak důležitý, ale stejně to je tak těžký přečíst knížku? Nebo zkouknout trailer? Myslím že ne :)

Ale co,,

She, which lives her life,,

Vánoce sou skoro tady,,

7. prosince 2009 v 21:55 | She, which live her life,, |  Sovětčin prostor.
Po dlouhé době se opět hlásím.
Tento týden nejdu do školy, máme chřipkové prázdniny :) HuHuu :) Dlouho jsme sem chtěla něco napsat ale se nehorázně líná,, Možná sem hodím vánoční záhlaví nebo tak něco, protože vánoce jsou tady :) Jináč už celkem dlouho čekám na sníh a pořád nic, ale nepřestávám doufat. Už mi celkem dochází fantazie o čem tady věčně psát. Navíc sem nikdo nechodí. Ale mě to nevadí.

Tak já jdu dělat nějaký z té hromady úkolů, které jsme na ty chřipkové prázdniny dostali.

Bye bye,,

She, which live her life,,