Když o tom nic nevíte tak o tom nic nepište,,

9. prosince 2009 v 17:57 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Je to sice dýl, co jsem to četla, ale stejně bych se k tomu ráda vrátila.

Já osobně si moc na časopisy typu Brava Girl moc nepotrpim, ale kupuju si je, abych se měla čemu smát :) Třeba minule jsem si koupila Cosmogirl, protože tam měla být nějaká příloha k New moon. No příloha, nebo spíše příložička zabrala dvě stránečky z celkových sto stran, ale neodradilo mě to.
Dala jsem se do čtení. Hned v prvním odstavci stálo ,,Při krájení dortu se Bella omylem řízne a pohled na lidskou krev je pro roninu Cullenových lákavý" dál to není podstatné, ale stojí tam Při krájení dortu a přitom se má říznout o balící papír. Vím, je to naprosto nepodstatný rozdíl, ale dále tam stojí: ,,Zatímco Edward bojuje v Itálii proti rodu Volturiů, do Forksu se vrací zlá upírka Victorie" dál to není podstatné. Zde stojí, že Edward bojuje proti rodu Volturiů, přitom jede do Voltery až potom, co se mylně dozví, že je Bella po smrti a jede tam aby se zabil. Kdyby bojoval proti Volturiovím to by si teda dal :)

Ten první ,,Omyl" není zas tak důležitý, ale stejně to je tak těžký přečíst knížku? Nebo zkouknout trailer? Myslím že ne :)

Ale co,,

She, which lives her life,,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama