Sníh, tak kouzelná věc, že nemám slov,,

12. prosince 2009 v 12:56 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Bylo asi osm hodin ráno, když ten nádherný a uklidňující klid přerušila věta, kterou křičel pořád do kola můj bratr ,, Sněží,ono venku šněží, je tam spousta sněhu" než jsem si uvědomila, že mě vlastně zbudil ze spaní, už byl v mém pokoji. ,, Na to se musíš kouknout venku sněží a strašně moc, je tam spousta sněhu" ,,Jo já vim" odpověděla jsem ospale. Myslela jsem, že ho zabiju. Nedobrovolně jsem vstala a šla se kouknou k balkonovým dveřím. Opravdu sněžilo. Krásně sněžilo. Byly to ty velké nadýchané vločky. Já sníh zbožňuju. Nikdy jsem moc nechápala moje některé spolužačky, které na sníh neuvěřitelně nadávaly. Já mám zimu, společně s podzimem ze všech čtyř ročních období nejradši. Je to skvělý čas k přemýšlení. Společně s vánoční výzdobou je sníh úžasný. Nejvíce se mi líbí zasněžená noc, osvícená vánočními ozobami a žárovkami. Koukněte jenom na ten obrázek nahoře strašně se mi líbí, je v něm něco tajemného. Přesně to na zimě mám ráda, je tajemná. Taky mě baví sledovat nespokojené obličeje mích spolužaček, které ten sníh tak nesnáší, jen kvůli tomu aby se jim náhodou nerozmazala řasenka, nebo někde neupadly.
Bohužel touto dobou už je sníh pryč, roztál. Přesně to jsem čekala, tady u nás se sníh nikdy moc dlouho neudrží.

Zbývá mi je doufat v to, že během noci nastane sněhová kalamita a já budu zase v pondělí moci sledovat ty nechápající obličeje mích spolužaček, zvláště některých.

To je asi všechno, co jsem na toto téma chtěla napsat :)

Bye,,

She, which lives her life,,
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Joker,Ája,prcek,špunt,Ájík... Joker,Ája,prcek,špunt,Ájík... | Web | 13. prosince 2009 v 17:18 | Reagovat

jj taky mám ráda zimu ale jedině se sněhem a teplým oblečením.POkud vím že jdu do školy a po chodníku místo toho, aby se třpytil bělostný sníh  musím zapadat do kaluží a bláta taky nejsem dvakrát šťastná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama