Leden 2010

Pokrok, kterého jsem za ty dva roky dosáhla.

31. ledna 2010 v 20:29 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Chtěla bych vám nejdřív oznámit, že jsem už ,,našla" svou přezdívku. Od teďka jsem Sovětka. Takhle mi říkají ve škole, díky mému příjmení.
Ohledně nadcházejícího článku: Tento řetězák jsme si dělala ještě na starém blogu. Na ten pravopis a na některé ty odpovědi ani nekoukejte. Byla jsem hloupá kráva, co si myslela, že přidáním dvojitého v do slova míslo jednoduchého je nějak více cool.

Řetězák vyplněný před dvěma roky:

*O tobě*


1)Jméno: Tereza
2)Darum narození: 15.2 1995
3)Znamení zvěrokruhu: rak
4)Město/vesnice kde žiješ: ve Pcherách
5)Počet sourozenců: 2
6)Domácí mazlíček: Zakrslej kválííček Bobííík xD
Click na celý článek↓

Trapná až to bolí..

31. ledna 2010 v 10:25 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Pfff..
Tak na začátek bych chtěla říct, že mě velice nas*ali duté hlavy v knihově a nedali mi tu průkazku. Nebylo mi patnáct. Takže nemam občanku a podle nich jsem asi nesvéprávná a nezodpovědná, tudíž tam musim jít s mími drahými rodiči. Tak jsem si půjčila na Moniky průkazku alespoň Muže, který sázel stromy a měla jsem to přečtené ani ne za deset minut. Knížka je pěkná a dojalo mě odhodlání toho muže :) Je to borec :) Podrobnější info asi přidám později.

Teď ohledně nadpisu. Strašně mě štve moje přezdívka-je to strašné.. Příjde mi, že tou ,,rádoby" angličtinou je to ještě horší, než kdyby to bylo česky. Já mam angličtinu hrozně ráda tojo.. Ale neumim jí rozhodně tak dobře, abych měla anglickou přezdívku. Ta přezdívka je stejně blbě, ostatně jako název blogu, kde mi ještě ke všemu chybí S u slova LIVE.. Prostě trapná katastrofa.. Ale opravdu netuším, jakou přezdívku bych si měla vymyslet. Jednu dobu (ješte na starém ,,blogu") jsem byla Tekka. Tekka se mi taky moc nelíbí.. Takže kdyby měl někdo nějaký nápad rozhodně ho uvítám :)

Dále bych chtěla trochu aktualizovat seznam mnou oblíbených blogů. Už vím, jaké tam přidám a jeden odeberu, protože majitelka i-write se nehlásí a tak mi alespoň uvolní místo pro jiné, aktivní blogery.

Jinak aktuálně: Jsem v půlce Hostitele. Je to hrozné, já vím, ale nemám moc čas. Včera jsem přečetla asi sto stran, takže už se celkem posouvám.. Taky jsem začala koukat na Upíří deníky na netu. To Megavideo je na zabití, ale aspoň už můžu koukat celých 70 minut. Se starým internetem jsme mohla koukat jenom asi 30 minut a pak se mi to sprostě vyplo a to už jsem neměla náladu to dokoukávat vůbec..

Takže já jdu provést něco s těmi oblíbenými blogy. A zítra máme chemii takže se na to budu muset kouknout.

P.S: Snažte se mi prosím pomoci s tou přezdívkou..:) A za chyby se omlouvám, ale číst se mi to nechce :)

Velice, ale velice opožděná ,,Recenze" na Nový měsíc.

30. ledna 2010 v 11:32 | She, which lives her life,, |  Sovětka zese něco objevila..
Tak jsem se k tomu dokopala. Asi po dvou měsících, co jsem to viděla. Víte, ono je to strašně těžké, mít na to svůj názor, protože jsem si za ty dva měsíce přečetla nespočet různých recenzí a strašně moc různých názorů. A pak si jen říkáte: ,,Jo ta má pravdu, jo na tom něco bude.." Ale i přes to všechno jsem něco sepsala..

V kině jsem na tom byla 26.11. Celý den jsem se na to třásla a hrozně jsem se těšila. Chvilku to vypadalo, že se možná nikam nepojede. Ale nakonec se jelo. A víte co? Mě to ani moc nebavilo. Ten den, co jsem to viděla jsem z toho byla na větvi. Ale když se mi to pak rozleželo v hlavě, tak jsem došla k názoru, že to bylo strááášně roztahaný. Já nevim. Namá to podle mě spád.. Možná akorát tak to, že Edward Bellu opustí a potom to, že ho jedou zachránit do Itálie. Toť vše. V současné době se snad víc těšim na Harryho Pottera, který bude někdy na podzim, než na Eclipse. No určitě se na Harryho Pottera těšim víc. Protože se jim ty všichni Potterové povedli. Tada až někdy od třetího dílu.. Ty první byly prostě.. No první.. Ale zpět k Twilight. Spolužák mi to přinest asi před dvěma týdny vypálené.. Koukla jsme na to s Lindou a nebavilo nás to. Ale vůbec. Vůbec mě to neláká.. Třeba na Twilight jsem se koukala pořád do kola, ale na tohle.. Pf... Vůbec na to nemám náladu. Nenatchlo mě to a dalo by se to udělat líp, kdyby se někomu chtělo. Podle mě to odflákli. Skoro se bojím Eclipse, protože to měli taky natočené za chvíli.. No uvidíme. Doufám, že mě to mile překvapí.


She, which lives her life,,

Dvacátýosmý den prvního měsíce roku.

28. ledna 2010 v 20:29 | She, which lives her life.. |  Sovětčin prostor.
Vůbec se nebudu vyjadřovat ohledně doučky z Aj.. To stávání je hrozné a tim to hasne.. No možná nehasne.. Strašně mě naštvaly dvě nandy, který se mohly po*rat smíchy, když jsme zpívali písničku Lemon tree. Ne že bych jí žrala, ale je dobrá, protože je v ní všechno pěkně slyšet. Celkem mě namíchly. Když jsem se po tý ájině dobelhala do matiky, tak jsme psali písemku. To nám nemůžou dát k sakru pokoj? Mě to tak nebaví. No dostala jsem sice za jedna, ale stejně.. Po tom co, jsme to odevzdali tak nám vysvětlovala úlohy na pohyb. Takový to když vyrazí cyklista v tolik a tolik a když za nim v tolik a tolik někdo vyjede tak za jak dlouho se potkají a tak.. Debilita prostě. Pak jsme byli dvě hodiny v interaktivce a koukali na film z druhý světový války. O přírodopis sme byli na kompech a pak nám třídní rozdala výzo a hodnocení. Potom už jsme šli dom. Naštěstí. Mam tu jednu dvojku, což mě ňák moc neštve. No.. udělala jsem nějakym zázrakem Dú z matiky, ale vůbec nevim jak jsem to udělala, protože je to nějaký divný.. Moje drahá matka mi oznámila, že je jí zle a že když jí bude tak i zejtra, tak nebudu moct ject do Kladna pro průkazku do knihovny a na oběd s Monikou. To mě nanamíchlo, to mě na*ralo.. Asi měsíc se na to těšim a nakonec h*vno.

Držte mi palce, ať to vyjde..

Naprosto na*raná She, which lives her life..

Ahoj..

P.S: omlouvám se za ty výrazy, ale to se nedá..

Je až inspirující, dozvědět se, jakým člověkem bez názoru jsem.

26. ledna 2010 v 15:44 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Je to až neuvěřitelné..
Dnes ráno jsem se neochotně vyhrabala z postele a šla jsem do školy. První hodinu jsme měli dějepis. Pohoda. Pak zeměpis. Pohoda.. Potom češtinu. O češtinu jsem byla na očkování se školou, takže celkem dobrý.. Pak byla matika a paní učitelka nám oznámila, že nám ve čtvrtek nám dá čtyři příklady ze slovních úloh. Sem celekm zvědavá jak to dopadne, protože mi to vůbec nejde.. Potom nastala rodinná výchova. Asi dvě minuty po zvonění se ozval rozhlas, že všichni žáci devátého ročníku, kteří včera nebyli přezuti mají okamžitě do řiditelny. Tak jsem se zvedla a šla jsem. Celkem nás bylo šest. Včera jsme o hudebku měli supl. Já se vždycky přezouvám, ale zrovna včera jsem to neuděla. A protože je zákon schválnosti všude, tak milá a hodná paní učitelka nás poslala do řiditelny, ať řekneme, že nejsme přezuti. Tak jsme tedy šli a jediný, kdo v té řiditelně byl, byla sekretářka. Tak jsme jí informovali a ona nás poslala se přezout. Když jsme se vraceli do učebny, tak řiditelka stála na chodbě. Samozdřejmě koho v té chvíli napadlo, že jí máme o tom, že nejsme přezuti informovat a tam jsme vesele šli dál. Jenže díky dalšímu zákonu schválnosti měli zrovna včera pedagogickou poradu a tam se ta suplující učitelka zeptala řiditelky, jak nás za to, že nejsme přezuti potrestala. Ale mi to řekli tý sekretářce, takže řiditelka vůbec nevěděla, že jsme to provedli. Dneska si nás tedy zavolala a začala nás vyslíchat, proč jsme to neřekli jí. Jelikož je naše paní řídící kráva, tak z toho začala dělat hroznou aféru. Asi deset minut do nás něco hustila a pak se nás začala ptát na to, jak bysme měli být potrestáni. Začala u mě. Jelikož mi nedocházelo, proč bysme měli být potrestáni jenom za to, že dělá z komára velblouda řekla jsem, že nevim. Linda aspoň řekla, že bysme mohli vytřít tu třídu, kde jsme v těch botech byli. Pak se začla ptát jak to bylo. Začla Monika. Řekla to přesně, jak jsem napsala. Když se zeptala mě, tak jsem řekla že s Monikou souhlasim. Načež mě nazvala člověkem bez názoru, který jen tak přikyvuje na to, co ostatní řeknou. Kdyby to nebyla taková kráva, tak jí asi něco řeknu. Ale ono to nemá cenu. Člověk jí do nekonečna může říkat, že to neudělal schválně, ale ona prostě hledá záminku na všem. Já jí tak nemám ráda. Je to kráva

Já du.. asi se učit.. :)

Ahoj

She, which lives her life,,

Pomalu, ale jistě mi docházejí nápady na názvy článků,,

23. ledna 2010 v 11:11 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
V mém životě se poslední dobou neděje nic zvláštního, až na pár vyjímek, samozdřejmě :) Vytáhnu vám sem ty nejpodstatnější udolásti mého uplynulého týdne :)

V úterý se nestalo nic..:)
Ve středu jsme psali písemku z ájiny.. A taky jsem se dozvěděla jednu věc, která mě velice, ale velice překvapila. Nebudu jí sem rozepisovat :) Z jednoho důvodu, který sem taky nebudu psát :) Prostě když mi tato událost byla oznámena tak sem začala blábolit, něco jako ,,Ten malej". V ten den jsem byla pozvána na oslavu desátých narozenin mých sestřenic do pizzerie. Jedna z nich tam poblila celý dětský koutek. To bylo velice zajímavé. Taky tam byl bratr mojí tety, který tam pořád dokola blábolil o tom, jak v nějaké hře zabíjí příšery a to mu je dvacet. Velice povedený den byla středa :)
Ve čtvrtek mi asi půl dne táta dělal internet na počítač. Ale běhá a neskutečně rychle :D. Taky jsem přečetla asi pět kapitol Hostitele. Tuhle knížku čtu nehorázně pomalu. Ale já prostě na to nemam čas. Ale vůbec.. A hrozně mě to štve. Když si vzpomenu, že jsem přečetla Harry Pottera a prince dvojí krve za den, tak se strašně stydím, jak hluboko jsem klesla. No nic.
A včera jsem byla na oslavě tety táty v čínské restauraci. Strašně mě štvou ty starý lidi. Muj bratr dycky něco řekl, nebo udělal a oni se mohli potrhat smíchy, jak je inteligentní. Trapák.
No a dnes sem píšu :) Prostě zcela nezáživný týden :)

Ahoj :)

She, which lives her life,,

SSS Co čumíš? Pasu hady..

18. ledna 2010 v 18:18 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
A už ani nevim, co sem mam dávat. Na muj blog chodí leda tak Pretty-jokey a já sem jí za to stráášně vděčná jo a taky možná někdy zavítá Pinda, ale to je tak vše. Dyť je to jedno. Lepší vy dvě, než někdo jinej :). Ste fajn holky :)

Dnešek byl divnej. Poprví za devět let jsem přišla pozdě do školy. Někdy přídu tak lechce po osmí, ale dneska jsem přišla až ve čtvrt :). Z matiky mám za jedna :) takže je to v suchu. Nikola měla za čtyry a jediný, co měla správně byly ty tři příklady, co jsem jí počítala já :) ježiš teď se nehorázně vytahuju. Nejsem chytrá. Prostě nejsem. Dnes také padl konečný verdikt co se týče rozdělění pokojů na horách. Sem já, Monika a mnou velmi milovaná osoba, o které jsem psala v minulém článku. Ale asi jí tam odsud vystrnadíme a vemem si tam Betku :) to by bylo fajn :). Sem na tu osobu celkem zvědavá, jelikož se už dva roky dušuje, že umí perfektně lyžovat. Celkem se na lyžák těšim i když mi to nejspíš znepříjemní měsíční potíže :/. Letos nás pojede celkem dost voproti loňsku. Ale nevim no. K vánocum jsem dostala nový lyže a v sobotu jedem do metropole pro nový lyžáky tak snad mi to půjde líp, než na těch starejch. Ale nevim no. Já nevim vůbec nic. Já nevim co vám tady mam psát. Muj den je naprosto nudnej a otravnej a nikoho to nezajímá.. Pfff..

Vřele děkuju všem, co to čtou.

She, which lives her life,,

Já nemám slov,, Teda podle toho to nevypadá :)

17. ledna 2010 v 18:16 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
To je tak nefér. Máme jenom dva dni volna. Sakra. A zítra zase do školy. Mě by to ani nevadilo, ale příde tam jedna osoba, která byla čtrnáct dní nemocná. A když tam nebyla tak byl klid. Svatej klid. Dneska jsem se jenom na chvilku šla kouknout na ICQ a ona tam byla. Jenom co jsem uviděla ten její Nick a ten její přihlouplej obrázek co tam má, tak jsem se tam naštala. Bože. Ona je tak,,,,, To se nedá popsat. Ona mi napsala tak sem jí taky odepsala. Pak jsem se zeptala jak daleko je v čtení Twilight ona na mě hrubě vyjela a napsala mi asi dvacet vykřičníků za to. To není to nejhorší. To teprve přijde. Představte si, učíte se a najednou vám tato osoba začne psát, ale tím způsobem že vás vyptává na vše ohledně školy. Začne to tím, jestli nemáme úkol, potom co píšeme, jestli to bude težký, co tam všechno bude, co se učím, co jsem kam napsala atd.. A to je tak denně asi od té doby co má ICQ. Já jí nenávidím. Ona je navíc hloupá. Je to hloupej šprt. Co se nenaučí na zpaměť neumí. Do testu z minulého roku na otázku ,,Co je to apendix" odpověděla ,,je to něco v ústech". I můj osmiletý bratr odpověděl aspoň že je to orgán. Což je blíž, než ta její odpověď. A jestli začne chytračit něco ohledně Twilight tak jí zabiju. Já to opravdu udělám. Ona je hrozná. Jenom o tom píšu a jsem rozzuřená. ÁÁÁÁ. :(:( NÉÉÉ Ach jo :( Navíc ani moc nečte jedinné co kdy přečetla bylo ,,Nebuď přece blond." A mám obavy že to Twilight si přečetla na Wikipedii. Navíc pořád něco někomu vypráví. Takoví blbosti. Jako cosi kde koupila a co kde dělala. Byla jednou na konzertě houslisty. Prohlásila o něm, že je to trapák a že ty fotky v mobilu jsou pro mámu. Mě houslisti tedy jako trapáci opravdu nepříjdou. Jsou to borci. A obdivuju je. Strašně moc. Taky pořád někam lítá byla už dvakrát v americe a minule se mě na hodině AJ ptala jak se řekne jak se máš. Ubohost. Taky byla v Dubaji a jediné kam zavítala bylo nákupní centrum. Katastrofa. Ona nebyla nikde jinde než v tom obchodnim centru. A asi dvě hodiny nám vyprávěla co v tom nákupním centru bylo. Ach jo :( Du se věnovat něčemu jinýmu a ne pomlouvání i když ona si to zaslouží a může si za to sama.

Tak já du :(

P.S: Je tu něco jako novej vzhled. Ten obrázek je přesnej opak té hrozné osoby, proto ho mam tak ráda :)

Ahoj

She, which lives her life,,

6. Den v týdnu.

16. ledna 2010 v 11:34 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Tak,, Konečně je to za mnou :) Všechny ty otravný písemky a učení. Nakonec to asi dopadne tak, že budu mít jednu dvojku :) z chemie.. Takže v pohodě na ekonomce stejně chemie neni :D Z tý matiky to nemá eště opravený, ale snad to bude za jedna, nebo hold za dva no,, Za můj výkon by mi mohla dát aspoň za dva :D počítala jsem to totiž jestě Nikole, ona si vybrala tu lehčí, takže to bylo za chvilku. A taky jsem musela psát celý postup definičního oboru- ke všem příkladum, které mají neznámou ve jmenovateli- Monice, ona to očividně neovládá. Tak snad to dopadne. A taky bych chtěla jet lyžovat :D celkem fest. Sakra strašně závidim lidem, který bydleji na horách. My tady máme tak akorát jeden votravnej kopec, kterym se musim škrábat každej den ze školy nahoru. Ty horalové můžou jít na sjezdovku jen tak, po škole. Blbej středočeskej kraj. Sakra.

Takže já asi pudu něco dělat, asi si pudu číst.

Ahoj :D

She, which lives her life,,

I přes bolest v krku musím spokojeně konstatovat, že jsem přežila dnešní den,,

13. ledna 2010 v 16:39 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
A přežila jsem ho vcelku úspěšně :)
Ráno jsem s obtížemi vstala a provedla obvyklou údržbu :) Pak jsem se vydala na roh ke krámu, kde mám každé ráno spicha s Monikou. Tam odsud jsme se dobelhaly na doučku z češtiny. Když doučka skončila tak jsme měli češtinu a psali jsme velkou písemku. Mám za jedna :D. Potom byla chemie. To jsem naštěstí dostala z písemky za tři, takže na vízu mám za dva :D huhuuu :D mám z toho takovou radost, že jsem nedostala trojku :D A jestli to dopadne dobře v pátek a z písemky z matiky dostanu za jedna, tak budu mít jedničku i na vízuu :D takže bych měla jenom tu dvojku z chemie, jinak samí jedničky :) To by bylo fajn :). Písemky zmatiky jsou vždycky horší, než ty z češtiny i když u tady tý jsem si celkem jistá. Češtinu mám napsanou za dvacet minut, ale matiku píšu celou hodinu. Ale vždycky to stihnu. Minule jsem si myslela, že dostanu tak za čtyři dostala jsem 1/2 :) To mě velice potěšilo. Takže když se to povede tak budu za vodou a v pondělí se uzavírají známky, takže v pohoděě :D. A v druhym pololetí se na to v*seru :D A bude fajn :)

Takže vám všem přeju, ať vám to vyjde nejenom ve škole ale i jinde :)

Ahoj :D

Bože mam tak dobrou náladuu :D

A až se na ICQ přihlásí jeden člověk tak bude zase v trapu,,

She, which lives her life,,

Sakra proč?

11. ledna 2010 v 21:28 | She, which lives her life,, |  Sovětčin prostor.
Ahoj :)
Po dlouhé době se opět hlásím, měla jsem strašného učení a podobných věcí a dneska jsem si konečně našla čas něco sem přidat, no vlasně souhrn toho všeho, co jsem dělala celou dobu.
Tak vlastně jsem se skoro pořád učila, nebo jsem spala, nebo jsem pila a jedla :) takže ono toho moc není. Až na dnešek. Dneska jsem se byla kouknou na Oa ve Slaném ( Obchodní akademie) škola na mě působila normálně, ale vypadala skoro jako gympl z ulice :) Já mám ale jiný problém. Rozhoduji se mezi Oa Slaný a Ekonomkou na Kladně. Ta ve slaném má uspěšnost na vysokých školách 70% a ta na kladně jenom 40%. Kladno je ale pro mě lepší. Táta tam má firmu, takže bych se tam mohla jít kdykoliv ohřát, nebo si jít pro peníze :) Ve slaném jsem byla asi desetkrát v životě a vůbec to tam neznám. Vím jenom kde je Baťa :) toť vše. Takže teť mám takovou prekérku kam jít? Sakra proč to není jako v americe kruci! Oni vlastně pokračují základku s těmi samími spolužáky a odbornost si vybírají až na vysoké. Sakra. Já se na to vy*eru promintě ten výraz ale to se nedá :) Kéž bych byla už za vodou :)

Přeju vám, ať nemáte žádné problémy s vašim budoucím vzděláním.

She, which lives her life,,