Únor 2010

Návraty bývají kruté.

27. února 2010 v 19:08 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Dneska jsem se vrátila z hor.
Není tu sníh, což jak jsem zjistila zajímalo celý autobus. Skoro všichni koukali z okýnek a s otevřenou pusou se divili nedostatku sněhu. I já. Sama nevím, co mě na tom tak fascinovalo, ale koukala jsem taky. Bylo to takové zvláštní.. Až skoro melancholické.
Po návratu domů jsem si dala sva paňáky ferneta, což mi pomohlo alespoň mírně překonat pohorní depresi. Na všechny jsem byla velice nepříjemná, ale je mi to u prdele.

Musím říct, že tyhle hory se povedly. I když učitelky byly mírně řečeno vytočené, tak to bylo fascinující.. Velice mě překvapila moje komunikace a taky to, jak řekla Monika, že mě tam balili hned dva kluci, což u mě není pravidlem.. S jedním už jsme domluvily nějaký ty kalby..

Domů jsem si dovezla bronzovou medaili za sjezd. Nechápu co na tom mém ježdění šusem bylo tak jedinečného, že jsem si to zasloužila. Už podruhé mi spletli moje jméno na diplomu. Minulý rok jsem byla Tereza Pokorná. Letos jsem Tereza Lišková. Bezva. Nikomu jinému se to nestalo.

Mám asi špatnou karmu.

Zítra jedu na hory

19. února 2010 v 22:38 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Jenom jsem chtěla abyste to věděli. Dneska celý večer balím a tak, takže jsem hotová a jdu si lehnout, proto sem nebudu nic moc rozepisovat.

Mějte se tu hezky

Ahoj

Stíhám to v rekordním čase.

16. února 2010 v 14:12 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Takže dneska jsem byla na vyndání toho stehu.. Odešla jsem tedy o dvě hodiny dříve ze školy a pelášila jsem si to k doktorce. Ta se asi deset minut jevila nad tím, jak můžu být tak nešikovná.. Jo, to já můžu. Mám to v genech.

Včera jsem svojí nešikovnost opět potvrdila. O hodinu tělesné výchovy jsme byly na kruhách. Zase jsem neudělala ani koutoul.. Já ho vlastně minule udělala, ale tentokrát mi to prostě nešlo.. Nejvíc mě namíchla Nikola, která odmítla cvičit v plátěných kalhotách, přestože některé holky cvičily v džínách a dokonce se mi smála.. Kráva. Udělá to ještě jednou a utrhnu jí hlavu.

Domů jsem dorazila něco před dvanáctou hodinou a dala jsem se do učení chemie, fyziky a přírodopisu. Už to umím.. Zítra píšem i z ájiny, ale na to seru.. To dam z fleku, kdyžtak kouknu k Pindě a bude to v cajku..

P.S: Už jenom čtyři dny a opět razím na hory :)) Yahoo :))

Doufám, že si aspoň zlomím levé zápěstí..

Sovětka

Devět dní je proklatě krátká doba.

13. února 2010 v 18:24 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Ano, ano. Zhruba od středy jsem-pokaždé, co jsem bruslila na lyžích tu rovinku, abych se dostala k červené sjezdovce-přemýšlela, co sem vlastně dneska napíšu. Den po dni psát opravdu nebudu. Ale hned první den jsem si lyží rozřízla nohu, protože jsem byla rozjetá z červený sjezdovky a najela jsem asi na tři bloule, takže jsem zavrávorala a pak to už bylo rychlý. Ale stejně nechápu, jak jsem to dokázala. Mám tedy steh v noze.

Změnila jsem názor na mého bratra, on není hyperaktivní. Vůbec. Karolína, to je hyperaktivní harant. Jedno odpoledne mi s ní stačilo. Představte si: Sedíte v lyžárně a obouváte se. Pětiletá Karolína začne. ,,Já du na lyže". To jest normální oznamovací věta. A vzápětí dodá: ,,A ploč?" Většinou po tom, co mi něco oznámí zeptá se ,,A ploč?". Nebo jsme se koukaly na televizi. Ona se ptala, proč každý ten člověk co tam něco dělá, proč to dělá.. Já byla na mrtvici. Došla mi fantazie a já nevěděla co jí na to pořád mam říkat.. Velice inspirujících devět dní..

Za celou dobu, co jsem tam byla, tak jsem neudělala ani čárku z matiky. Ani to dělat nebudu. To od někoho obšlehnu v pondělí ve škole.

Jsem v půlce druhého dílu Mediátora a přečetla jsem první díl Stážců času. Obě dvě fantastické knížky, ale u Mědiátora mi vadí to, že je psaný poněkud nespisovně a se Susannah jsem se příliž nestotožnila. U strážců času mi vadí, že je to psané v přítomném čase. Ale já jsem pitomá husa, která musí mít všechno dokonalé, takže si mě vůbec nevšímejte.


Já si jdu číst a komentovat články těch, na které jsem se těšila.

Sovětka.Vzkaz pro Pindu: Debile!! Proč si zrušila ten blog?? Pchee.. :) Huso hloupá, tě zejtra zbiju.

Co se týče nadcházejícího týdne.

4. února 2010 v 16:23 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Zítra jedu na hory. Strašlivě se těším na lyžování, je to sport, při kterém si krásně vyčistíte hlavu. U mě tomu aspoň tak je. P.S: máme jarňáky :)

  • Přijedu v sobotu 13.2..
  • Nevím, jestli budu moct na blog, protože si nejsem jistá, jestli táta bere noťas..
  • Celý týden se budu těšit na své oblíbené blogy, takže přidejte nějaké články, ať mi ten návrat trochu zpříjemníte :)
Užijte si to tady a ti kteří mají jarňáky, ať si pěkně vyválejí šunky :)

Sovět :)

Svědomí, je hrozná věc, která usnadňuje bolest.

4. února 2010 v 16:17 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Ano, ano je to dosti podivný název pro článek, ale vzhledem k dnešku bych asi nevybrala líp.

Dneska si to vykračujeme s Monikou domů, do Pcherského kopce. Kouknu se na stranu a povídám ,,Hele neni támhle něco?, tyjo to je kočka.. Vona je mrtvá." Vzhledem k mým častým přestřelům, co se týká činnosti lidí- viz jak se Pinda koukala do batohu, a já myslela, že bleje- si Monika myslela, že zase blbě vidím.. Tak jsme- ještě v dobré nálaně- se na to šly podívat. ,,Nojo fakt je to kočka" Začala jsem dupat aby utekla ,,Proč tak blbě sedí, hnise kočko, hnise" Pak se tedy zvedla a popošla, ale my jsme si všimly, že má něco s nohou. Měla jí nateklou. Hrozně nateklou. Tak jsme šli na Obecní úřad, kde nám pan starosta řekl, ať jí tam necháme. Zhnuseně jsme odešly, přemýšlejíc nad tím, jaký je to idiot.. Šly jsme tedy do nejbližšího domu, zeptat se jestli není jejich. Nebyla a tak jsme tedy šly za veterinářem, bylo to naštěstí kousek. Tam nám bylo řečeno, že není doma. Tak jsme se s hrozným svědomím otočily a šly domů. Hrozně nás to užíralo, já jsem tu kočku pořád viděla před sebou, jak ona musela trpět.. Naprosto hrozná hodina mého života.. Když jsem dorazila domů oznámila jsem to všechno mámě a ona rozhodla, že by se s tím mělo něco dělat a tak všechno dohodla a jelo se pro kočku. Tak šťastná jsem dlouho nebyla.. Máma jí naložila do přepravky od naší kočky a odvezla jí k veterináři. Volala mi, že měla zraněné tři nohy, nejenom jednu a z toho dvě by jí museli amputovat.. Hrozně by trpěla. Takže padlo rozhodnutí. Utratit jí. I přes to, že je teď nejspíš už mrtvá, jsem ráda, že jsme jí urychlily trápení. Moje svědomí je na tom taky líp.. Ale nebýt jeho, tak by se chudák kočka trápila strašlivě dlouho..

Sovětka.

Ano, taková jsem byla..

2. února 2010 v 19:40 | Sovětka. |  Sovětka zese něco objevila..
Jsou tři tipy lidí.
Ti, kteří odjakživa čtou a přijde jim to naprosto přirozené.
Ti, kteří číst začali až po nějakém impulzu.
A pak ti, kteří slovo kniha, považijí za sprosté slovo.

Já bývala třetí možnost.. Proč to čteš? Máme film ne? Asi jediné, co jsem četla bylo Cosmo girl a podobné sračky. Nejvíc mě dostávají ty nány, které napíšou jedním písmenem velkým a jedním malý, jo a také s chybami, že ČtOu JeNoM bRaVíČkO :-*. Bleju.

Nejhorší je, že bleju sama nad sebou. Mam ráda lidi, kteří čtou, mají inteligentní blogy, kde píšou příběhy, recenze na knihy, názory, svoje příběhy.. A ne ty, kteří od rána do večera kopírují KuSoWkY a ObRáZkY nA tÉmA. Tím nikoho neodsuzuju. Je to můj názor. Já taky asi budu přidávat nějaké obrázky, ale budou to ty, které mě něčím zaujaly. A nebudu sem přidávat kdeco jenom proto, abych si zvýšila návštěvost.

Na mém starém blogu jsem měla asi sto rubrik. Do každé jsem něco pomocí CTRL+C a potom CTRL+V vložila něco.. Přidávala jsem pořád něco, jenom kvůli tomu, aby se můj blog co nejčastěji objevovat na hlavní stránce Blogu.cz a aby můj blog navštívilo co nejvýce lidí. Byla jsem blahem bez sebe, když jsem překročila hranici návštěvnosti stodvaceti návštěv za den. Ubohé.

Nyní sem nechodí kvanta lidí, ale chodí sem lidé, od kterých si ráda čtu komentáře a kterým ráda na ty komentáře odepíšu. Nemám žádnou revoluční návštěvnost, ale mě je to úplně jedno. Chodí sem lidé, které jsem si oblíbila, oblíbila jsem si nejen je, ale jejich příběhy, recenze na knížky, povídky a vůbec všechno, co na svůj blog dávají, protože vím, že to tam dávají celým svým srdcem a nejenom proto, aby měli co nejvyšší návštěvnost.

A jsem za to neskonale vděčná.

S velkým díkem všem mým oblíbeným blogům a blogařkám, co je provozují a taky vám všem, co jste sem jen tak zabloudili.

Sovětka

Dočteno..

1. února 2010 v 18:39 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Dneska jsem nešla do školy, protože mi nebylo dobře. Celý den smrkám a podobně.. Ale za se jsem mohla číst. A dočetla jsem Hostitele: konečně.. Mám ho už od Vánoc a čtu to jak šnek.. Dneska jsem dočetla tu zbylou půlku knížky.

Mě se to moc líbilo. Já to nechci srovnávat se Stmíváním. Ale možná to bylo o trochu lepší. Mě ta knížka zaujmula hlavně tím, že si v ní prostě nevyberu nejoblíbenější postavu. Někdo třeba jo, ale já to prostě nedovedu.. To v Twilight je to buď Edward, nebo Jacob. Jen hrstka lidí má ráda Bellu. Ano pak jsou i tací (jako já), co mají nejraději vedlejší postavy. Vždyť je to všude kolem: Team Jacob, nebo team Edward. Ale v Hostiteli se vám jednou líbí ten, podruhé ten.. Třeba mě se asi třičtvrtě knížky Melanie nelíbila.. Měla jsem radši Poutnici. Ale nadruhou stranu Malanie nebyla špatná to ne.. Ian se mi líbil někdy víc než Jered a někdy to bylo naopak.. Prostě se chovají jako lidi a mají rozporuplné nálady a názory..

No prostě je to moc povedená knížka a chystám napsat nějakou pořádnou recenci a ne tohle..

P.S: Kdo ji nečetl, přečíst!! :)

Sovětka.

Ty, co si asi brzo oposlouchám..

1. února 2010 v 11:51 | Sovětka. |  Sovětka zese něco objevila..
Zase se opičím po Pindě, protože ona taky dávala videa, ale chtěla jsem si sem dát něco, co se mi prostě líbí :)


Pak Keisha :) Já nevim, mě se prostě líbí, narazila jsem na ní nědky v listopadu na Mtv, tak jsem si to stáhla.. :)

Já pak dodam další.. Tohle jsou ty, který se mi líbí v soušasných týdnech, ono jich je asi dvacet jo, ale ta lenost..Pff...:)

Něco, co se nedá považovat za design..

1. února 2010 v 11:34 | Sovětka. |  Sovětka zese něco objevila..
Je to strašné, hrozné, katastrofální, ale lepší, než prdel na kopírce. Asi takový názor mám na můj současný vzhled tohoto blogu. Ony ani ty předchozí nebyly lepší. Proč si to nepřiznat -a přiznávám si to už celkem dlouho- nemám na to talent. Nikdy ale už nebudu dělat vzhledy typu Hilary Duff a na tom tuna brushů. Fuj. Na mém starém blogu jsem měla záhlaví, které jsem si dělala sama. Katastrofa. Teď se spokojím s obrázkem nad menu. Je to hrozné, ale co nedělám. Mě se tyhle jednoduhé vzhledy líbí, tojo, ale nemam ty správné obrázky.. Je to celé na jedno velké hnědé..

Sovětka