Devět dní je proklatě krátká doba.

13. února 2010 v 18:24 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Ano, ano. Zhruba od středy jsem-pokaždé, co jsem bruslila na lyžích tu rovinku, abych se dostala k červené sjezdovce-přemýšlela, co sem vlastně dneska napíšu. Den po dni psát opravdu nebudu. Ale hned první den jsem si lyží rozřízla nohu, protože jsem byla rozjetá z červený sjezdovky a najela jsem asi na tři bloule, takže jsem zavrávorala a pak to už bylo rychlý. Ale stejně nechápu, jak jsem to dokázala. Mám tedy steh v noze.

Změnila jsem názor na mého bratra, on není hyperaktivní. Vůbec. Karolína, to je hyperaktivní harant. Jedno odpoledne mi s ní stačilo. Představte si: Sedíte v lyžárně a obouváte se. Pětiletá Karolína začne. ,,Já du na lyže". To jest normální oznamovací věta. A vzápětí dodá: ,,A ploč?" Většinou po tom, co mi něco oznámí zeptá se ,,A ploč?". Nebo jsme se koukaly na televizi. Ona se ptala, proč každý ten člověk co tam něco dělá, proč to dělá.. Já byla na mrtvici. Došla mi fantazie a já nevěděla co jí na to pořád mam říkat.. Velice inspirujících devět dní..

Za celou dobu, co jsem tam byla, tak jsem neudělala ani čárku z matiky. Ani to dělat nebudu. To od někoho obšlehnu v pondělí ve škole.

Jsem v půlce druhého dílu Mediátora a přečetla jsem první díl Stážců času. Obě dvě fantastické knížky, ale u Mědiátora mi vadí to, že je psaný poněkud nespisovně a se Susannah jsem se příliž nestotožnila. U strážců času mi vadí, že je to psané v přítomném čase. Ale já jsem pitomá husa, která musí mít všechno dokonalé, takže si mě vůbec nevšímejte.


Já si jdu číst a komentovat články těch, na které jsem se těšila.

Sovětka.Vzkaz pro Pindu: Debile!! Proč si zrušila ten blog?? Pchee.. :) Huso hloupá, tě zejtra zbiju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pinda Pinda | 13. února 2010 v 20:12 | Reagovat

Tak to se ještě uvidí, kdo koho. :P
Bych bejt tebou si moc nevyskakovala.. nebo ti praskne steh.. frajerko. :)

2 Abyss Abyss | Web | 14. února 2010 v 9:45 | Reagovat

Jejda ty ses šikovná :D Malý děti jsou s otázkama strašný, to mám sama vyzkoušený xD Co se týče Mediátora tak další díly mají už jiný překlad takže to tak nespisovný není, jen sem tam něco... mě to ze začátku taky vadilo, ale pak to bylo už ok... ono se to totiž díl po díle fakt mírní a je to snad i docela milá změna :)

3 Pretty-jokey Pretty-jokey | Web | 15. února 2010 v 23:02 | Reagovat

Vždyť já vím :-D.Jenže jak teď na nás učitelé navalili seminárky,projekty,minimaturity,tak se můžu z toho všeho fakt po*rat.Takže jenom pro odlehčení čtu tyhle knížky,aby se to dalo číst jen tak,abych nemusela zkoumat obsah :-D.A taky to má krátký kapitoly takže když se nudím o přestávce ve škole tak si čtu.Ale vždycky tajně protože se většinou za ty tituly knížek stydím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama