Březen 2010

Jak já mám trapný fotoaparát.

27. března 2010 v 8:48 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
No..
Tak.. Pár slov ohledně včerejška.
Nebyla jsem ve škole. Zatáhla jsem, společně s Pindou.
Takže jsme seděly u mě doma a přemejšlely, co budeme dělat. Nakonec jsme skončily u focení. Táta má totiš spešl foťák. A fotky z něj se vůbec nedaj srovnávat s tim mym.
Tu fotku v záhlaví sem vyfotila na balkoně. Mě se líbila, tak jsem si jí sem dala.
P.S: Ta osoba tam, jsem já.
Když odešla Pinda dom začínala akorát bouřka. Já mam bouřky ráda. Ani internet nám nespadl. Úspěch.
No a dneska jedu s Machnou (pí.uč) a se spolužákama na bowling a potom do meka. Vůbec mi to nepude, už jsem to hrála, takže vim, co řikam..:)

Jo a nebude mě to tam bavit a budu strašně chtít domů.

Až já budu velká, bude ze mě ekonomka.

23. března 2010 v 20:01 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Sakra já nechci být ekonom.
Tak proč se proboha hlásíš na ekonomku, ty huso hloupá.
Mam jít na gympl, odkud (pokud ovšem udělám příjmačky) mě vyhodí, jen co uvidí můj ksicht, nebo snad na průmku?? Jo nebo můžu rovnou jít na nějakou školu s rozšířenou výukou chemie a tělesné výchovy. To bych to typla dost dobře. Ono se to nějak snad vyvrbí. Ještě mě ani nevzali a já už si zase plánuju..

Jo, třeba až budu v létě v tý anglii, tak mě to tam tak natchne, že tam zustanu a vemu si někoho strášně bohatýho a žádnou pošahanou ekonomku nebudu nikdy potřebovat.
Nebo se ukážu jako strašnej talent. A vemou mě na nějakou vysokou školu, kde budu moct studovat češtinu a angličtinu, jo a jestli mě budu ta fránina na střední bavit, tak i francouštinu.

Jé.. To by bylo fajn. Já totiš nechci být ekonom. Fuj na to. Třeba si to rozmyslím. Doufám v to. Protože ani nevím proč..

Přeju vám, aby jste skončili tam, kde chcete skončit.

Co se dělo uplynulý týden v mém životě..

22. března 2010 v 12:45 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Zaprvé jsem viděla trailer na eclipse. ,,Ta Bella snad ukladla Jacobovi jeho háro, nebo co" byla asi ta první věc, kterou jsem si o tom pomyslela. Ale jinak celkem ujdoucí.

Mám strašnou radost z momentálního počasí. Ano JÁ mám z toho radost, JÁ, člověk, který nesnáší jaro. To bude asi tím, že tohle se pomalu blíží spíše k létu, než k jaru. Jsem celkem zvědavá, jak bude na konci dubna, když v půlce března je 16 stupňů. No bude to zajímavé.

Ve čtvrtek jsem byla na horách. Původně jsem si chtěla vzít ten snowboard, ale ňák jsem opoměla na to, že by bylo dobrý si ho vypůjčit.. Tak jsem byla na lyžích. Ještě, že jsem si ten snowboard nepůjčila, protože sníh byl strašně mokrej a já bych furt padala a byla bych taky morká.. A nemocná, což jak se ukázalo, dovedu být i bez snowboardu. Teda máma tvrdila, že jsem měla v sobotu horečku, ale já si z toho dne pamatuju jenom to, že si Jiří pouštěl Slunce seno.. Původně jsem si myslela, že to bude zase angína, ale nakonec to bude spíš nějaká chřipka od rýmy. Ale dneska a zejtra rači budu doma. Aspoň v tom krku už mě nebolí.

Jsem hrozně líná číst.. A taky sem dát tu recenzi.. No snad se k tomu časem dokopu. :)

Toť vše o mém posledním týdnu života..

Ádios Amígos! :)

P.S: Pinda, nevíš, co jsme dostaly od Maruš za ten projev?? Jak jsem psala to Ádios amígos tak jsem si na to vzpoměla. :)

Tak proč si klepala?

9. března 2010 v 20:50 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
To je príma věta :) Viď Pindo?

Dnešek začal sestřiným probuzením a skončí asi opět posloucháním písniček.
Dneska jsem zavítala k Pindě a šly jsme ven. Obě jsme se divily, jakto že neznáme svoje bydliště a tak jsme se rozhodly to prozkoumat. Ano, jak jenom mohou být Pchery tak zajímavé. Mohou..

Ve škole se jako obvykle nic nedělo. Bylo mi opět vyčteno moje špatné chování k jisté osobě, která mi poté zavřela prsty do dveří, bolelo to jako svině.

Také jsem se zůčastnila konverzace s jistým hochem "z okna do okna" což-jak jsem zjistila-může být celkem zajímavé. Jo a taky jsem-na Pindy doporučení-zlepšila chování ke svým rodičům.

Jak to tak po sobě čtu, dnešek byl plný zjištění, které jsem si ani neuvědomovala.

Hrozně mě nabaví číst ty Strážce času, takže je asi vrátím.. Pak taky musim přečíst My děti ze stanice ZOO.. Jo a taky Školu noci. Božee..
Nějak nestíhám..

Tak já si jdu vyfénovat vlasy a pak poslouchat..

Ať žije ten, kdo vymyslel hudbu..

My mood..

7. března 2010 v 10:14 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Původně jsem sem chtěla dát tu recenzi na toho Mediátora. Ale když jsem začala psát, tak jsem si uvědomila, že nemám tu správnou náladu a tak to radši napíšu později, než abych psala nějakou s*ačku :)

Mediátora jsem dočetla včera, někdy ve dvě hodiny odpoledne. Působil na mě zcela odlišně, než třeba Twilight. O tom ale víc až v recenzi. Včera, jak už jsem řekla se konala oslava svátku mého bratra. Dostal počítač.
Večer jsem s Davidem (strejda) šla bruslit na zimák. Pustila jsem si písničky v mobilu a už to jelo.. :) Bruslila jsem asi hodinu a půl a myslela jsem si, že mi upadnou nohy. Ale jsem ráda, že jsem šla, protože tak dobře jsem si dlouho nezabruslila.

Jo.. Poslední dobou prostě jdu skoro do všeho.. A jsem za to ráda. Schválně to někdy zkuste. Prostě jenom zakousnou se do všeho, co před vás někdo položí. (Ne doslova, prosím vás..)

A to mě donutilo, abych se začla učit na prkně.. :) Tak příští zimu, až potkáte nějakou nešikovnou snowboarďačku, tak to budu já.

Chceš realizovat své sny? Probuď se!
Joseph Rudyard Kipling


Cokoli dá ti osud, to snášej, a zvítězíš nad ním.

5. března 2010 v 17:58 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Ježiš to je tak pěknej citát..

Poslední dobou se mi dějí divné věci. Počítač se mi vypnul sám. Telefon se objevil tam, kde dřív nebyl a mám pocit jako by tu se mnou někdo byl, ikdyž to tak není. Jo a taky mi Monika řekla, že hezky píšu.
Obzvláště to poslední se nějak vymyká mému chápání. Psali jsme zrovna projev na konec roku a já jen tak zplácala, co mi zrovna prolétlo hlavou. Nijak jsem se nesnažila. Když jsem jí to dala přečíst tak mě začala chválit, jak prý krásně píšu. Jo a taky jsem Popelka s třemi zlatými vlasy.

Když jsem se o sloh podívala z okna, tak jsem se nehorázně namíchla. Nejenom, že sněžilo, ono chumelilo. Bože mě to tak strašně naštvalo. Ani nevím proč, když mám ráda když sněží, ale já prostě už počítám s jarem a sněžení u mě tak nemá místo.
Včera jsem dočetla pátý díl Mediátora a teď mě čeká už jen poslední. Nevím za jak dlouho ho přečtu, ale snad do něděle, protože bratr má zítra oslavu, takže budu muset pomáhat s uklízením.

A to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla napsat.
Nic víc se v mém životě neděje.

QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST

Dnešek přežit.

1. března 2010 v 19:23 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
I když jsem bez mobilu, tak jsem se bez něj celkem obešla, což mě mile překvapilo. Dneska ráno jsem celkem rychle vstala a vypravila jsem se do školy, celkem jsem měla stres z toho, že mi zase bude Ondřej předhazovat-přitom to vůcec není pravda-, že jsem balila jednoho kluka na horách. Naštěstí ve škole nebyl. Celý den jsem přežila, už ani nevím jak. Nedostala jsem žádnou známku, za což jsem ráda. Odpoledne jsem jela s Monikou do kladna do cukrárny a taky jsme se koukly do Vehiclu, jestli tam náhodou nemají tu peněženku, kterou tak dlouho sháním, Neměli jí.. Tak si jí asi budu muset objednat na netu. Zítra jdu na rovnátka, takže nejdu do školy, teda snad se mi podaří překecat mámu. Jinak jsem včera stačila přečíst čtvrtý díl Mediátora. Opět se to ukázalo, jako perfektní četba, jsem hrozně ráda, že jsem na tu knížku vůbec narazila. Taky jsem si dneska půjčila druhý díl strážců času a My děti ze stanice ZOO. Snad to nějak stačím přečíst. Potom sem hodím nějakou tu recenzi..:)

Sovětka.