Cokoli dá ti osud, to snášej, a zvítězíš nad ním.

5. března 2010 v 17:58 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Ježiš to je tak pěknej citát..

Poslední dobou se mi dějí divné věci. Počítač se mi vypnul sám. Telefon se objevil tam, kde dřív nebyl a mám pocit jako by tu se mnou někdo byl, ikdyž to tak není. Jo a taky mi Monika řekla, že hezky píšu.
Obzvláště to poslední se nějak vymyká mému chápání. Psali jsme zrovna projev na konec roku a já jen tak zplácala, co mi zrovna prolétlo hlavou. Nijak jsem se nesnažila. Když jsem jí to dala přečíst tak mě začala chválit, jak prý krásně píšu. Jo a taky jsem Popelka s třemi zlatými vlasy.

Když jsem se o sloh podívala z okna, tak jsem se nehorázně namíchla. Nejenom, že sněžilo, ono chumelilo. Bože mě to tak strašně naštvalo. Ani nevím proč, když mám ráda když sněží, ale já prostě už počítám s jarem a sněžení u mě tak nemá místo.
Včera jsem dočetla pátý díl Mediátora a teď mě čeká už jen poslední. Nevím za jak dlouho ho přečtu, ale snad do něděle, protože bratr má zítra oslavu, takže budu muset pomáhat s uklízením.

A to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla napsat.
Nic víc se v mém životě neděje.

QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pinda Pinda | 5. března 2010 v 19:42 | Reagovat

Sk*rvenej sníh, kdyby alespoň nebylo teď ten týden hezky, nebyla by změna tlaku, Sovět.. zase byla šmouha :( Už mě to se*e. V pátek jdu k doktorovi a asi na nějaké to vyšetření. Jestli je to migréna tak na to snad dostanu prášíček. Jinak jsem zvědav, kdo bude číst závěrečnou řeč.. a jak budem vypadat. To bude k popukání, jo a na tu Alenu v říši divů by jsme se mohli jít někdy podivat. A až se budem fotit. Vyfotíš se se mnou (?).. Když máme fotku z první třídy, chtěla bych to porovnat. A.. Jonymu vše nej. Ať žije Trus. :))

2 Yanny,)) Yanny,)) | 5. března 2010 v 22:44 | Reagovat

Citát je opravdu pěknej a šíleně pravdivej.
A to s tím psaním, musím souhlasit. Píšeš pěkně. :) V téhle době je podle mě opravdu velké umění, když někdo dokážže odhadnout v jaké části se správně píše čárka ve větě a tak dále. :) A myslím si, že jde hlavně o to, co čteme a jak často čteme. Ty čteš ráda, takže je to jasné. :) I když se člověk ani tolik nenaží, prostě je tak zvyklý, že to jde samo. Tvoje články mám moc ráda. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama