Duben 2010

Ha. Ha.. Ha.

26. dubna 2010 v 18:51 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Takže dobrá zpráva je, že jsem to přežila. Poněkud horší zpráva je, že jsem byla 98. Berou 90 lidí.
HA.
Jo kdybych se učila, tak by mě možná i vzali. A nebo taky ne. Ale já bych tam stejnak asi nešla, protože kdybych tam šla, tak můžu počítat s tím, že bych propadla minimálně tak ze čtyř předmětů. Takhle, když jdu na ekonomku mám celkem reálnou šanci, že budu propadat jenom z jednoho. Aspoň můžu strávit klidné léto s vědomím, že se v září uvidím asi se sedmi spolužáky ze základky a možná s nimi budu chodit i do třídy.
Takže je to dobře, že jsem u těch příjmaček uplně pohořela. Kdyby mě vzali, tak by mě zas unášela fantazie a myslela bych si, že jsem snad chytrá, šla bych tam a skončila bych.. HA..
Fotřan dneska odnesl zápisový lístek na ekonomku. Takže je to oficiální. Mám na to i dopis. HA.


Ani nevim, proč vám to sem jako píšu. Možná, až si to jednou přečtu, vrátim se do týhle chvíle a pudu rači na gympl. (Kdo viděl Osudový dotek, je mu to jasný.)

Tak já se zase vzdaluji..

Sovětka.

Sovětka, ty to zvládneš. Musíš.

21. dubna 2010 v 17:07 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
I přes všelijaké rady, knížky brožurky a vzorové testy jsem se na to totálně vysrala a na přímací zkoušky jsem se vůbec neučila. Vlastně jsem se naučila ty vzory ke třídám, ale tím to tak končí.
Budu tam za totálního debilního idiota. Budu úpně poslední z posleních.
Hlavně že jsem frajerka, která se na to vůbec neučila.
Jako by si někdo myslel, že se na to budu učit..
Jo Maruš mi dala knihu, ze které jsem se měla učit, měla jsem se na ty testy kouknou a udělat si je na netu. Měla jsem aspoň hodinu denně počítat nejaké stupidní rovnice, procenta a nepřímou úměrnost, což-jak jsme se dozvěděla-, tam bude..
Takže teď, den před zkouškama se tady užírám a řikam si, co jsem to za krávu. Vlastně já na ten gympl ani nechci, ale mě de o to, že nechci být poslední. Ohromně by mi zalichotilo, kdyby mě vzali a já bych hrdě, že jsem se dostala na gympl odevzda ten stupidní zápisový lístek na ekonomku.
Ptala jsem se Jakuba i Ondřeje, jestli si nechtějí vzít paruku a jít tam místo mě, nechtěli. Sakra.
A je to tady.
Ani nechci pomyslet na zítřejší ráno, kdy budu stát před tou žlutou budovou.

Tak já se s tím jdu někam vyrovnat

Někdo musí být poslední.

Sovětka.

Plánuj si co chceš, stejně možná umřeš..

10. dubna 2010 v 20:33 | Sovětka. |  Sovětčin prostor.
Dneska jsem spala asi jenom sedm hodin. To ovšem nic nemění na mém zděšení, kterého jsem nabyla, když jsem se dostavila na hlavní stránku seznamu. "Prezident Polska je mrtev" já už nevím, jak to tam přesně bylo, ale význam to má stejný..

V ten moment mi to přišlo, jako nějaká přitomělá kravina. Prostě blbost. Něco jako, kdyby někdo napsal "Moje ovce spočítala obsah trojúhelníku."
Já měla Polského prezidenta vžycky ráda. Byl mi hrozně sympatický, ne jako Klaus, kterého ráda nemám.. On mě prostě nechává chladnou..
Celkem mě zaujaly reakce Poláků. Oni pro něj břečeli. Úžasné.. Tomu se říká "mít rád svého prezidenta." Tím, že pro něj brečeli, ale ukázali hlavně to, jak ho měli rádi i jako člověka..

Pak jsem si uvědomila, proč by to jako měla být kravina. Smrt je součást života. Každou vteřinu se nám něco může stát. I když třeba sedíme a koukáme na televizi, může na nás spadnout pitomá polička, bouchnout nás do spánku a už ležíme.. Každou vteřinou, každým svým pohybem ryskujeme vlastní život. Strašné zjištění.. Kdybych na to měla pořád myslet, asi nemůžu jezdit na lyžích, nebo na inlinech.
Nebo možná máme čas přesně spočítaný a nezemřeme dříve, než se nám sečtou poslední vteřiny života..

Jsem docela zvědavá, kdy umřu. Fakt by mě to celkem zajímalo.. Jestli někdy ve dvaceti, při autonehodě, nebo v devadesáti na rakovinu.. 

Kdyby jste znali někoho, kdo to ví, tak mi napište..

S úctou polskému prezidentovi,
Sovětka.

Opět se ukazuje, jak lidé nemají rádi jazyk český.

4. dubna 2010 v 22:32 | Sovětka. |  Sovětka zese něco objevila..
Díky bohu je jich čím dál tím míň..
Dneska jsem se nějakou náhodou dostala na blog jedné slečny.. A hele, koukám a co nevidím, KURVENÍ ČEŠTINY..
Tak jsem se rozhodla napsat jí tam komentář.. Napsala jsem jí tam, ať mi odepíše na můj blog. Tak doufám, že odepíše a že odepíše pod tenhle článek.. Strašně by mě totiš zajímalo, co se těmto "kazičům češtiny"-původně jsem tam měla poněkud ostřejší výraz-honí hlavou.

Zaprvé, nedá se to číst. Při každém slově se zamýšlím, co tím asi tak básník chtěl říct, jestli tomu náhodou nerozumím špatně.
Zadruhé, když někdo napíše "někím", tak si klepu na čelo. Sakra tohle se snad učí děti ve druhé třídě.. I můj demetní bratr by to takhle nenapsal. Takže když tohle uvidí normální člověk, tak si o tom dotyčném myslí bůh ví co. A kdo by se mu taky divil?
Zatřetí, to je to opravdu tak baví? Já jsem nepřišla na žádný smysluplný důvod, proč by to bylo lepší, než normální inteligentní psaní..

Je to samozdřejmě každého věc, a když chce někdo vypadat jako tupoun, ať si tak klidně píše, pro mě za mě.. Je to pouze můj osobní názor..

Není to jen na výše zmíněnou slečnu, ale na všechny, co tímto způsobem kazí český jazyk..
A kdyby mi někdo chtěl za něco nadávat, tak ať se pěkně vyvzteká, mě to nenasere..:)
Já se taky někdy seknu, ale snažím se tomu vyhýbat, od čeho jsou tu pravidla.cz :)
To slovo "někím" bylo ukradeno odtud a proto pokládám za vhodné uvést zdroj :)

Sovětka:)