Sovětčin prostor.

Svědomí, je hrozná věc, která usnadňuje bolest.

4. února 2010 v 16:17 | Sovětka.
Ano, ano je to dosti podivný název pro článek, ale vzhledem k dnešku bych asi nevybrala líp.

Dneska si to vykračujeme s Monikou domů, do Pcherského kopce. Kouknu se na stranu a povídám ,,Hele neni támhle něco?, tyjo to je kočka.. Vona je mrtvá." Vzhledem k mým častým přestřelům, co se týká činnosti lidí- viz jak se Pinda koukala do batohu, a já myslela, že bleje- si Monika myslela, že zase blbě vidím.. Tak jsme- ještě v dobré nálaně- se na to šly podívat. ,,Nojo fakt je to kočka" Začala jsem dupat aby utekla ,,Proč tak blbě sedí, hnise kočko, hnise" Pak se tedy zvedla a popošla, ale my jsme si všimly, že má něco s nohou. Měla jí nateklou. Hrozně nateklou. Tak jsme šli na Obecní úřad, kde nám pan starosta řekl, ať jí tam necháme. Zhnuseně jsme odešly, přemýšlejíc nad tím, jaký je to idiot.. Šly jsme tedy do nejbližšího domu, zeptat se jestli není jejich. Nebyla a tak jsme tedy šly za veterinářem, bylo to naštěstí kousek. Tam nám bylo řečeno, že není doma. Tak jsme se s hrozným svědomím otočily a šly domů. Hrozně nás to užíralo, já jsem tu kočku pořád viděla před sebou, jak ona musela trpět.. Naprosto hrozná hodina mého života.. Když jsem dorazila domů oznámila jsem to všechno mámě a ona rozhodla, že by se s tím mělo něco dělat a tak všechno dohodla a jelo se pro kočku. Tak šťastná jsem dlouho nebyla.. Máma jí naložila do přepravky od naší kočky a odvezla jí k veterináři. Volala mi, že měla zraněné tři nohy, nejenom jednu a z toho dvě by jí museli amputovat.. Hrozně by trpěla. Takže padlo rozhodnutí. Utratit jí. I přes to, že je teď nejspíš už mrtvá, jsem ráda, že jsme jí urychlily trápení. Moje svědomí je na tom taky líp.. Ale nebýt jeho, tak by se chudák kočka trápila strašlivě dlouho..

Sovětka.

Dočteno..

1. února 2010 v 18:39 | Sovětka.
Dneska jsem nešla do školy, protože mi nebylo dobře. Celý den smrkám a podobně.. Ale za se jsem mohla číst. A dočetla jsem Hostitele: konečně.. Mám ho už od Vánoc a čtu to jak šnek.. Dneska jsem dočetla tu zbylou půlku knížky.

Mě se to moc líbilo. Já to nechci srovnávat se Stmíváním. Ale možná to bylo o trochu lepší. Mě ta knížka zaujmula hlavně tím, že si v ní prostě nevyberu nejoblíbenější postavu. Někdo třeba jo, ale já to prostě nedovedu.. To v Twilight je to buď Edward, nebo Jacob. Jen hrstka lidí má ráda Bellu. Ano pak jsou i tací (jako já), co mají nejraději vedlejší postavy. Vždyť je to všude kolem: Team Jacob, nebo team Edward. Ale v Hostiteli se vám jednou líbí ten, podruhé ten.. Třeba mě se asi třičtvrtě knížky Melanie nelíbila.. Měla jsem radši Poutnici. Ale nadruhou stranu Malanie nebyla špatná to ne.. Ian se mi líbil někdy víc než Jered a někdy to bylo naopak.. Prostě se chovají jako lidi a mají rozporuplné nálady a názory..

No prostě je to moc povedená knížka a chystám napsat nějakou pořádnou recenci a ne tohle..

P.S: Kdo ji nečetl, přečíst!! :)

Sovětka.

Pokrok, kterého jsem za ty dva roky dosáhla.

31. ledna 2010 v 20:29 | Sovětka.
Chtěla bych vám nejdřív oznámit, že jsem už ,,našla" svou přezdívku. Od teďka jsem Sovětka. Takhle mi říkají ve škole, díky mému příjmení.
Ohledně nadcházejícího článku: Tento řetězák jsme si dělala ještě na starém blogu. Na ten pravopis a na některé ty odpovědi ani nekoukejte. Byla jsem hloupá kráva, co si myslela, že přidáním dvojitého v do slova míslo jednoduchého je nějak více cool.

Řetězák vyplněný před dvěma roky:

*O tobě*


1)Jméno: Tereza
2)Darum narození: 15.2 1995
3)Znamení zvěrokruhu: rak
4)Město/vesnice kde žiješ: ve Pcherách
5)Počet sourozenců: 2
6)Domácí mazlíček: Zakrslej kválííček Bobííík xD
Click na celý článek↓

Trapná až to bolí..

31. ledna 2010 v 10:25 | She, which lives her life,,
Pfff..
Tak na začátek bych chtěla říct, že mě velice nas*ali duté hlavy v knihově a nedali mi tu průkazku. Nebylo mi patnáct. Takže nemam občanku a podle nich jsem asi nesvéprávná a nezodpovědná, tudíž tam musim jít s mími drahými rodiči. Tak jsem si půjčila na Moniky průkazku alespoň Muže, který sázel stromy a měla jsem to přečtené ani ne za deset minut. Knížka je pěkná a dojalo mě odhodlání toho muže :) Je to borec :) Podrobnější info asi přidám později.

Teď ohledně nadpisu. Strašně mě štve moje přezdívka-je to strašné.. Příjde mi, že tou ,,rádoby" angličtinou je to ještě horší, než kdyby to bylo česky. Já mam angličtinu hrozně ráda tojo.. Ale neumim jí rozhodně tak dobře, abych měla anglickou přezdívku. Ta přezdívka je stejně blbě, ostatně jako název blogu, kde mi ještě ke všemu chybí S u slova LIVE.. Prostě trapná katastrofa.. Ale opravdu netuším, jakou přezdívku bych si měla vymyslet. Jednu dobu (ješte na starém ,,blogu") jsem byla Tekka. Tekka se mi taky moc nelíbí.. Takže kdyby měl někdo nějaký nápad rozhodně ho uvítám :)

Dále bych chtěla trochu aktualizovat seznam mnou oblíbených blogů. Už vím, jaké tam přidám a jeden odeberu, protože majitelka i-write se nehlásí a tak mi alespoň uvolní místo pro jiné, aktivní blogery.

Jinak aktuálně: Jsem v půlce Hostitele. Je to hrozné, já vím, ale nemám moc čas. Včera jsem přečetla asi sto stran, takže už se celkem posouvám.. Taky jsem začala koukat na Upíří deníky na netu. To Megavideo je na zabití, ale aspoň už můžu koukat celých 70 minut. Se starým internetem jsme mohla koukat jenom asi 30 minut a pak se mi to sprostě vyplo a to už jsem neměla náladu to dokoukávat vůbec..

Takže já jdu provést něco s těmi oblíbenými blogy. A zítra máme chemii takže se na to budu muset kouknout.

P.S: Snažte se mi prosím pomoci s tou přezdívkou..:) A za chyby se omlouvám, ale číst se mi to nechce :)

Dvacátýosmý den prvního měsíce roku.

28. ledna 2010 v 20:29 | She, which lives her life..
Vůbec se nebudu vyjadřovat ohledně doučky z Aj.. To stávání je hrozné a tim to hasne.. No možná nehasne.. Strašně mě naštvaly dvě nandy, který se mohly po*rat smíchy, když jsme zpívali písničku Lemon tree. Ne že bych jí žrala, ale je dobrá, protože je v ní všechno pěkně slyšet. Celkem mě namíchly. Když jsem se po tý ájině dobelhala do matiky, tak jsme psali písemku. To nám nemůžou dát k sakru pokoj? Mě to tak nebaví. No dostala jsem sice za jedna, ale stejně.. Po tom co, jsme to odevzdali tak nám vysvětlovala úlohy na pohyb. Takový to když vyrazí cyklista v tolik a tolik a když za nim v tolik a tolik někdo vyjede tak za jak dlouho se potkají a tak.. Debilita prostě. Pak jsme byli dvě hodiny v interaktivce a koukali na film z druhý světový války. O přírodopis sme byli na kompech a pak nám třídní rozdala výzo a hodnocení. Potom už jsme šli dom. Naštěstí. Mam tu jednu dvojku, což mě ňák moc neštve. No.. udělala jsem nějakym zázrakem Dú z matiky, ale vůbec nevim jak jsem to udělala, protože je to nějaký divný.. Moje drahá matka mi oznámila, že je jí zle a že když jí bude tak i zejtra, tak nebudu moct ject do Kladna pro průkazku do knihovny a na oběd s Monikou. To mě nanamíchlo, to mě na*ralo.. Asi měsíc se na to těšim a nakonec h*vno.

Držte mi palce, ať to vyjde..

Naprosto na*raná She, which lives her life..

Ahoj..

P.S: omlouvám se za ty výrazy, ale to se nedá..

Je až inspirující, dozvědět se, jakým člověkem bez názoru jsem.

26. ledna 2010 v 15:44 | She, which lives her life,,
Je to až neuvěřitelné..
Dnes ráno jsem se neochotně vyhrabala z postele a šla jsem do školy. První hodinu jsme měli dějepis. Pohoda. Pak zeměpis. Pohoda.. Potom češtinu. O češtinu jsem byla na očkování se školou, takže celkem dobrý.. Pak byla matika a paní učitelka nám oznámila, že nám ve čtvrtek nám dá čtyři příklady ze slovních úloh. Sem celekm zvědavá jak to dopadne, protože mi to vůbec nejde.. Potom nastala rodinná výchova. Asi dvě minuty po zvonění se ozval rozhlas, že všichni žáci devátého ročníku, kteří včera nebyli přezuti mají okamžitě do řiditelny. Tak jsem se zvedla a šla jsem. Celkem nás bylo šest. Včera jsme o hudebku měli supl. Já se vždycky přezouvám, ale zrovna včera jsem to neuděla. A protože je zákon schválnosti všude, tak milá a hodná paní učitelka nás poslala do řiditelny, ať řekneme, že nejsme přezuti. Tak jsme tedy šli a jediný, kdo v té řiditelně byl, byla sekretářka. Tak jsme jí informovali a ona nás poslala se přezout. Když jsme se vraceli do učebny, tak řiditelka stála na chodbě. Samozdřejmě koho v té chvíli napadlo, že jí máme o tom, že nejsme přezuti informovat a tam jsme vesele šli dál. Jenže díky dalšímu zákonu schválnosti měli zrovna včera pedagogickou poradu a tam se ta suplující učitelka zeptala řiditelky, jak nás za to, že nejsme přezuti potrestala. Ale mi to řekli tý sekretářce, takže řiditelka vůbec nevěděla, že jsme to provedli. Dneska si nás tedy zavolala a začala nás vyslíchat, proč jsme to neřekli jí. Jelikož je naše paní řídící kráva, tak z toho začala dělat hroznou aféru. Asi deset minut do nás něco hustila a pak se nás začala ptát na to, jak bysme měli být potrestáni. Začala u mě. Jelikož mi nedocházelo, proč bysme měli být potrestáni jenom za to, že dělá z komára velblouda řekla jsem, že nevim. Linda aspoň řekla, že bysme mohli vytřít tu třídu, kde jsme v těch botech byli. Pak se začla ptát jak to bylo. Začla Monika. Řekla to přesně, jak jsem napsala. Když se zeptala mě, tak jsem řekla že s Monikou souhlasim. Načež mě nazvala člověkem bez názoru, který jen tak přikyvuje na to, co ostatní řeknou. Kdyby to nebyla taková kráva, tak jí asi něco řeknu. Ale ono to nemá cenu. Člověk jí do nekonečna může říkat, že to neudělal schválně, ale ona prostě hledá záminku na všem. Já jí tak nemám ráda. Je to kráva

Já du.. asi se učit.. :)

Ahoj

She, which lives her life,,

Pomalu, ale jistě mi docházejí nápady na názvy článků,,

23. ledna 2010 v 11:11 | She, which lives her life,,
V mém životě se poslední dobou neděje nic zvláštního, až na pár vyjímek, samozdřejmě :) Vytáhnu vám sem ty nejpodstatnější udolásti mého uplynulého týdne :)

V úterý se nestalo nic..:)
Ve středu jsme psali písemku z ájiny.. A taky jsem se dozvěděla jednu věc, která mě velice, ale velice překvapila. Nebudu jí sem rozepisovat :) Z jednoho důvodu, který sem taky nebudu psát :) Prostě když mi tato událost byla oznámena tak sem začala blábolit, něco jako ,,Ten malej". V ten den jsem byla pozvána na oslavu desátých narozenin mých sestřenic do pizzerie. Jedna z nich tam poblila celý dětský koutek. To bylo velice zajímavé. Taky tam byl bratr mojí tety, který tam pořád dokola blábolil o tom, jak v nějaké hře zabíjí příšery a to mu je dvacet. Velice povedený den byla středa :)
Ve čtvrtek mi asi půl dne táta dělal internet na počítač. Ale běhá a neskutečně rychle :D. Taky jsem přečetla asi pět kapitol Hostitele. Tuhle knížku čtu nehorázně pomalu. Ale já prostě na to nemam čas. Ale vůbec.. A hrozně mě to štve. Když si vzpomenu, že jsem přečetla Harry Pottera a prince dvojí krve za den, tak se strašně stydím, jak hluboko jsem klesla. No nic.
A včera jsem byla na oslavě tety táty v čínské restauraci. Strašně mě štvou ty starý lidi. Muj bratr dycky něco řekl, nebo udělal a oni se mohli potrhat smíchy, jak je inteligentní. Trapák.
No a dnes sem píšu :) Prostě zcela nezáživný týden :)

Ahoj :)

She, which lives her life,,

SSS Co čumíš? Pasu hady..

18. ledna 2010 v 18:18 | She, which lives her life,,
A už ani nevim, co sem mam dávat. Na muj blog chodí leda tak Pretty-jokey a já sem jí za to stráášně vděčná jo a taky možná někdy zavítá Pinda, ale to je tak vše. Dyť je to jedno. Lepší vy dvě, než někdo jinej :). Ste fajn holky :)

Dnešek byl divnej. Poprví za devět let jsem přišla pozdě do školy. Někdy přídu tak lechce po osmí, ale dneska jsem přišla až ve čtvrt :). Z matiky mám za jedna :) takže je to v suchu. Nikola měla za čtyry a jediný, co měla správně byly ty tři příklady, co jsem jí počítala já :) ježiš teď se nehorázně vytahuju. Nejsem chytrá. Prostě nejsem. Dnes také padl konečný verdikt co se týče rozdělění pokojů na horách. Sem já, Monika a mnou velmi milovaná osoba, o které jsem psala v minulém článku. Ale asi jí tam odsud vystrnadíme a vemem si tam Betku :) to by bylo fajn :). Sem na tu osobu celkem zvědavá, jelikož se už dva roky dušuje, že umí perfektně lyžovat. Celkem se na lyžák těšim i když mi to nejspíš znepříjemní měsíční potíže :/. Letos nás pojede celkem dost voproti loňsku. Ale nevim no. K vánocum jsem dostala nový lyže a v sobotu jedem do metropole pro nový lyžáky tak snad mi to půjde líp, než na těch starejch. Ale nevim no. Já nevim vůbec nic. Já nevim co vám tady mam psát. Muj den je naprosto nudnej a otravnej a nikoho to nezajímá.. Pfff..

Vřele děkuju všem, co to čtou.

She, which lives her life,,

Já nemám slov,, Teda podle toho to nevypadá :)

17. ledna 2010 v 18:16 | She, which lives her life,,
To je tak nefér. Máme jenom dva dni volna. Sakra. A zítra zase do školy. Mě by to ani nevadilo, ale příde tam jedna osoba, která byla čtrnáct dní nemocná. A když tam nebyla tak byl klid. Svatej klid. Dneska jsem se jenom na chvilku šla kouknout na ICQ a ona tam byla. Jenom co jsem uviděla ten její Nick a ten její přihlouplej obrázek co tam má, tak jsem se tam naštala. Bože. Ona je tak,,,,, To se nedá popsat. Ona mi napsala tak sem jí taky odepsala. Pak jsem se zeptala jak daleko je v čtení Twilight ona na mě hrubě vyjela a napsala mi asi dvacet vykřičníků za to. To není to nejhorší. To teprve přijde. Představte si, učíte se a najednou vám tato osoba začne psát, ale tím způsobem že vás vyptává na vše ohledně školy. Začne to tím, jestli nemáme úkol, potom co píšeme, jestli to bude težký, co tam všechno bude, co se učím, co jsem kam napsala atd.. A to je tak denně asi od té doby co má ICQ. Já jí nenávidím. Ona je navíc hloupá. Je to hloupej šprt. Co se nenaučí na zpaměť neumí. Do testu z minulého roku na otázku ,,Co je to apendix" odpověděla ,,je to něco v ústech". I můj osmiletý bratr odpověděl aspoň že je to orgán. Což je blíž, než ta její odpověď. A jestli začne chytračit něco ohledně Twilight tak jí zabiju. Já to opravdu udělám. Ona je hrozná. Jenom o tom píšu a jsem rozzuřená. ÁÁÁÁ. :(:( NÉÉÉ Ach jo :( Navíc ani moc nečte jedinné co kdy přečetla bylo ,,Nebuď přece blond." A mám obavy že to Twilight si přečetla na Wikipedii. Navíc pořád něco někomu vypráví. Takoví blbosti. Jako cosi kde koupila a co kde dělala. Byla jednou na konzertě houslisty. Prohlásila o něm, že je to trapák a že ty fotky v mobilu jsou pro mámu. Mě houslisti tedy jako trapáci opravdu nepříjdou. Jsou to borci. A obdivuju je. Strašně moc. Taky pořád někam lítá byla už dvakrát v americe a minule se mě na hodině AJ ptala jak se řekne jak se máš. Ubohost. Taky byla v Dubaji a jediné kam zavítala bylo nákupní centrum. Katastrofa. Ona nebyla nikde jinde než v tom obchodnim centru. A asi dvě hodiny nám vyprávěla co v tom nákupním centru bylo. Ach jo :( Du se věnovat něčemu jinýmu a ne pomlouvání i když ona si to zaslouží a může si za to sama.

Tak já du :(

P.S: Je tu něco jako novej vzhled. Ten obrázek je přesnej opak té hrozné osoby, proto ho mam tak ráda :)

Ahoj

She, which lives her life,,

6. Den v týdnu.

16. ledna 2010 v 11:34 | She, which lives her life,,
Tak,, Konečně je to za mnou :) Všechny ty otravný písemky a učení. Nakonec to asi dopadne tak, že budu mít jednu dvojku :) z chemie.. Takže v pohodě na ekonomce stejně chemie neni :D Z tý matiky to nemá eště opravený, ale snad to bude za jedna, nebo hold za dva no,, Za můj výkon by mi mohla dát aspoň za dva :D počítala jsem to totiž jestě Nikole, ona si vybrala tu lehčí, takže to bylo za chvilku. A taky jsem musela psát celý postup definičního oboru- ke všem příkladum, které mají neznámou ve jmenovateli- Monice, ona to očividně neovládá. Tak snad to dopadne. A taky bych chtěla jet lyžovat :D celkem fest. Sakra strašně závidim lidem, který bydleji na horách. My tady máme tak akorát jeden votravnej kopec, kterym se musim škrábat každej den ze školy nahoru. Ty horalové můžou jít na sjezdovku jen tak, po škole. Blbej středočeskej kraj. Sakra.

Takže já asi pudu něco dělat, asi si pudu číst.

Ahoj :D

She, which lives her life,,

I přes bolest v krku musím spokojeně konstatovat, že jsem přežila dnešní den,,

13. ledna 2010 v 16:39 | She, which lives her life,,
A přežila jsem ho vcelku úspěšně :)
Ráno jsem s obtížemi vstala a provedla obvyklou údržbu :) Pak jsem se vydala na roh ke krámu, kde mám každé ráno spicha s Monikou. Tam odsud jsme se dobelhaly na doučku z češtiny. Když doučka skončila tak jsme měli češtinu a psali jsme velkou písemku. Mám za jedna :D. Potom byla chemie. To jsem naštěstí dostala z písemky za tři, takže na vízu mám za dva :D huhuuu :D mám z toho takovou radost, že jsem nedostala trojku :D A jestli to dopadne dobře v pátek a z písemky z matiky dostanu za jedna, tak budu mít jedničku i na vízuu :D takže bych měla jenom tu dvojku z chemie, jinak samí jedničky :) To by bylo fajn :). Písemky zmatiky jsou vždycky horší, než ty z češtiny i když u tady tý jsem si celkem jistá. Češtinu mám napsanou za dvacet minut, ale matiku píšu celou hodinu. Ale vždycky to stihnu. Minule jsem si myslela, že dostanu tak za čtyři dostala jsem 1/2 :) To mě velice potěšilo. Takže když se to povede tak budu za vodou a v pondělí se uzavírají známky, takže v pohoděě :D. A v druhym pololetí se na to v*seru :D A bude fajn :)

Takže vám všem přeju, ať vám to vyjde nejenom ve škole ale i jinde :)

Ahoj :D

Bože mam tak dobrou náladuu :D

A až se na ICQ přihlásí jeden člověk tak bude zase v trapu,,

She, which lives her life,,

Sakra proč?

11. ledna 2010 v 21:28 | She, which lives her life,,
Ahoj :)
Po dlouhé době se opět hlásím, měla jsem strašného učení a podobných věcí a dneska jsem si konečně našla čas něco sem přidat, no vlasně souhrn toho všeho, co jsem dělala celou dobu.
Tak vlastně jsem se skoro pořád učila, nebo jsem spala, nebo jsem pila a jedla :) takže ono toho moc není. Až na dnešek. Dneska jsem se byla kouknou na Oa ve Slaném ( Obchodní akademie) škola na mě působila normálně, ale vypadala skoro jako gympl z ulice :) Já mám ale jiný problém. Rozhoduji se mezi Oa Slaný a Ekonomkou na Kladně. Ta ve slaném má uspěšnost na vysokých školách 70% a ta na kladně jenom 40%. Kladno je ale pro mě lepší. Táta tam má firmu, takže bych se tam mohla jít kdykoliv ohřát, nebo si jít pro peníze :) Ve slaném jsem byla asi desetkrát v životě a vůbec to tam neznám. Vím jenom kde je Baťa :) toť vše. Takže teť mám takovou prekérku kam jít? Sakra proč to není jako v americe kruci! Oni vlastně pokračují základku s těmi samími spolužáky a odbornost si vybírají až na vysoké. Sakra. Já se na to vy*eru promintě ten výraz ale to se nedá :) Kéž bych byla už za vodou :)

Přeju vám, ať nemáte žádné problémy s vašim budoucím vzděláním.

She, which lives her life,,

Šťastný a tak,,

25. prosince 2009 v 19:45 | She, which lives her life,,
Takže jsem se konečně dokopala k tomu, abych přidala nějaký článek.
Asi sem napíšu všechno, co jsem dostala a jak probíhal můj štědrý den.

Takže jsem vstala skoukla jsem Veselé Vánoce přejí chobotničky a jela jsem s mámou k babičce pro kapra. Babička toho kapra dala do kovové mističky a mě napadlo vyzkoušet, jestli pojede na ledě :) tak jsem ho pustila z takovýho malýho kopečka co tam maj.. a on jel nějak moc rychle takže jsem mu nestačila (ujel asi 30m). Naštěstí ho chytla sestřenka. Potom jse jeli zpět domů. Odpoledne jsme šli na hřbitov a k příbuzným, tam jsme byli asi do šesti hodin. Pak jsme šli zpět domů, kde jsme měli pod stromečkěm dárky a pomalu jsme usedli k vánočnímu stolu. Já jím kuřecí řízek, protože kapr mi smrdí i chutná po bahnu. Po večeři jsme se odebrali k vánočnímu stromku, kde na mě čakala mikina Nike, třičko, USB ořezávátko, deka, lyže (Headky :))hostitel, žiletka+výmněný břity do ní, pak budík, pyžamo a nějaký blbosti,, a to jdeme ještě zítra k babičce :) Takže dobrý zas :)

Já jsem spokojená

Takže si jdu číst Hostitele :)

Ahoj :)

Sníh, tak kouzelná věc, že nemám slov,,

12. prosince 2009 v 12:56 | She, which lives her life,,
Bylo asi osm hodin ráno, když ten nádherný a uklidňující klid přerušila věta, kterou křičel pořád do kola můj bratr ,, Sněží,ono venku šněží, je tam spousta sněhu" než jsem si uvědomila, že mě vlastně zbudil ze spaní, už byl v mém pokoji. ,, Na to se musíš kouknout venku sněží a strašně moc, je tam spousta sněhu" ,,Jo já vim" odpověděla jsem ospale. Myslela jsem, že ho zabiju. Nedobrovolně jsem vstala a šla se kouknou k balkonovým dveřím. Opravdu sněžilo. Krásně sněžilo. Byly to ty velké nadýchané vločky. Já sníh zbožňuju. Nikdy jsem moc nechápala moje některé spolužačky, které na sníh neuvěřitelně nadávaly. Já mám zimu, společně s podzimem ze všech čtyř ročních období nejradši. Je to skvělý čas k přemýšlení. Společně s vánoční výzdobou je sníh úžasný. Nejvíce se mi líbí zasněžená noc, osvícená vánočními ozobami a žárovkami. Koukněte jenom na ten obrázek nahoře strašně se mi líbí, je v něm něco tajemného. Přesně to na zimě mám ráda, je tajemná. Taky mě baví sledovat nespokojené obličeje mích spolužaček, které ten sníh tak nesnáší, jen kvůli tomu aby se jim náhodou nerozmazala řasenka, nebo někde neupadly.
Bohužel touto dobou už je sníh pryč, roztál. Přesně to jsem čekala, tady u nás se sníh nikdy moc dlouho neudrží.

Zbývá mi je doufat v to, že během noci nastane sněhová kalamita a já budu zase v pondělí moci sledovat ty nechápající obličeje mích spolužaček, zvláště některých.

To je asi všechno, co jsem na toto téma chtěla napsat :)

Bye,,

She, which lives her life,,

Když o tom nic nevíte tak o tom nic nepište,,

9. prosince 2009 v 17:57 | She, which lives her life,,
Je to sice dýl, co jsem to četla, ale stejně bych se k tomu ráda vrátila.

Já osobně si moc na časopisy typu Brava Girl moc nepotrpim, ale kupuju si je, abych se měla čemu smát :) Třeba minule jsem si koupila Cosmogirl, protože tam měla být nějaká příloha k New moon. No příloha, nebo spíše příložička zabrala dvě stránečky z celkových sto stran, ale neodradilo mě to.
Dala jsem se do čtení. Hned v prvním odstavci stálo ,,Při krájení dortu se Bella omylem řízne a pohled na lidskou krev je pro roninu Cullenových lákavý" dál to není podstatné, ale stojí tam Při krájení dortu a přitom se má říznout o balící papír. Vím, je to naprosto nepodstatný rozdíl, ale dále tam stojí: ,,Zatímco Edward bojuje v Itálii proti rodu Volturiů, do Forksu se vrací zlá upírka Victorie" dál to není podstatné. Zde stojí, že Edward bojuje proti rodu Volturiů, přitom jede do Voltery až potom, co se mylně dozví, že je Bella po smrti a jede tam aby se zabil. Kdyby bojoval proti Volturiovím to by si teda dal :)

Ten první ,,Omyl" není zas tak důležitý, ale stejně to je tak těžký přečíst knížku? Nebo zkouknout trailer? Myslím že ne :)

Ale co,,

She, which lives her life,,

Vánoce sou skoro tady,,

7. prosince 2009 v 21:55 | She, which live her life,,
Po dlouhé době se opět hlásím.
Tento týden nejdu do školy, máme chřipkové prázdniny :) HuHuu :) Dlouho jsme sem chtěla něco napsat ale se nehorázně líná,, Možná sem hodím vánoční záhlaví nebo tak něco, protože vánoce jsou tady :) Jináč už celkem dlouho čekám na sníh a pořád nic, ale nepřestávám doufat. Už mi celkem dochází fantazie o čem tady věčně psát. Navíc sem nikdo nechodí. Ale mě to nevadí.

Tak já jdu dělat nějaký z té hromady úkolů, které jsme na ty chřipkové prázdniny dostali.

Bye bye,,

She, which live her life,,

Deset dní do dne ,,D"

16. listopadu 2009 v 20:10 | She, which live her life,,


Včera se mi podařila zarezervovat dva lístky na New moon. Není to sice premiéra ale aspoň to uvidím včas (26.11,14:30) vím, že všude jinde jsou premiéry už 23.11 v 0:01 :) ale mě to nevadí :) zaprvé nemám se tam jak dostat, protože nikdo mě tam nechce o půlnoci odvést a zadruhé jsem ráda, že vstanu do školy normálně a už vůbec ne kdybych šla spát až někdy ve tři hodiny ráno nevím nevím jestli bych se byla schopna soustředit druhý den na školu,, Takže vlastně v pohodě :)

Jinak zítra je poslední volný den a pak zase zpět do školy,, bohužel,,
Zítra jedu nakupovat s rodičema dárky do Makra, Metropole zličín a do Ikei, takže doufám, že se mi podaří něco ulovit i sobě :), dneska mě chytnula fotící nálada, takže teď půjdu na facebook zveřejnit své výtvory,, :)

Bye,,

She, which live her life,,


The navy song,,

12. listopadu 2009 v 16:30 | She, which live her life,,
Nenapadá mě žádný titulek, tak jsem si vypůjčila název písničky od Talentů :)

Harry je dočtený :) A čekají mě čtyři dny volna, od pátku až do úterka. Zítra píšeme velkou písemku z češtiny a já to absolutně neovládám :) ale nevadí. Ani nevím, proč to vlastně píšu, asi proto, že se hrozně nudím. Naučte mě někdo velká písmena, mně a mě, je a ě a vytíkání a taky mi nalijte do hlavy poznámky z přírodopisu, fyziky a dějepisu prosím. Chci být chytrá inteligentní a všechno umět.

Já du někam zjistit jak je to s těma velkýma písmenama a tim všim zatím,,,


Bye,,

She, which live her life,,

Každá věc nemusí mít svůj důvod,,

5. listopadu 2009 v 15:23 | She, which live her life,,
Nebyla sem tu. Nebudu omlouvat, protože nemám za co. Namám důvod, proč bych se měla omluvat, tohle je muj ,,blog" takže prostě omlouvat se nebudu.

Asi před týdnem jsem si řekla, že jsem celkem dlouho nic nečetla a napadlo mě, že bych si mohla přečíst Harryho Pottera, kterého má moje máma (celých sedm dílů+poslední díl ještě jednou v angličtině) ve skříni. V soušasné době mám přečtěny všechny až do tří čtvrtin pátého dílu. Tohle jsem přečetla za týden. Nic moc. Čtu pomalu, ale mě to ani nějak nevadí. Světe div se, ten Harry Potter mě opravdu zaujal. Na ty filmy jsem se vždycky těšila podle mě jsou opravdu dobré. A knížky jsou ještě lepší, což je pochopitelné. Já už sice vím jak to dopadne, ale stejně si to ráda přečtu. Teď jsem doma, protože sem měla zcela nevysvětlitelně teplotu, prostě úplně náhodou, přitom jsem neměla rýmu, kašel, nebolelo mě v krku, ani nic podobného takže opravdu nevím jakto, že jsem tu teplotu měla.


No tak já padam,,


Bye,,

She, which live her life,,

Omluva, ale rozhodně toho nenechávám,,

28. října 2009 v 13:23 | She, which live her life,,
Určitě jste si všimli, že zde není moc nových věcí. Poslední článek byl o tom, že sem přidám nějaké profily postav z Twilight sagy. Samozdřejmě, že je sem časem přidám, ale poslední týden sem neměla moc času. Navíc mě uchvátila hra Farm ville :) na facebooku, kterou určitě znáte :) mě se prostě líbí. Teď jsou prázdniny, takže se sem budu snažit něco přidat, možná už dnes, ale nic neslibuju. Většinu úkolů už mám, jenom musím dodělat projekt na ájinu a bude hotovo :) Takže se omlovám, ale většinou příjdu domů a do večera se učím, takže mi moc času na blog nezbývá.


Bye,,

She, which live her life,,

Amazing,,,

22. října 2009 v 16:07 | She, which live her life,,
Čtvrtek,,

Nejhezčí den týdne (kromě pátku). V tento den končíme už v půl jedné. Takto krátce jsme končili naposledy někde na prvním stupni a teď, v devítce :). V tento den jsem navíc doma sama. Takže naprostá pohoda, bez řevu nadávek atd.

Momentálně mám vše hotovo, zítra píšem jen matiku, kterou ovládám, mám umyté vlasy, takže večer se můžu vyvalit u televize a už na nic nemyslet. Nudím se, což je báječné a změna oproti tomu jak se poslední dny musim pořát učit. Pochutnávám si na mojí jahůdkové Aquile,, Jak já mám to pití ráda :).

To byl jen takový ohlas, že ještě žiju s tou mou nešikovností.

P.S: Hned jak jsem dopsala tuhle větu↑↑ tak jsem tu jahůdkovou Aquilu vylila na můj jediný funkční reprák a na balení kapesníčků.

Bye,,

She, which live her life,,

Když si uvědomíte, že rovnice jsou hračka,,

19. října 2009 v 18:50 | She, which live her life,,
Tento nadpis se nevztahuje k celému článku, jen jsem honem na nic jiného nepřišla.


Po opět probdělé noci už ani nevím jak, jsem se dopotácela do školy. Zrovna, když jsem dorazila na první hodinu (češtinu) zazvonilo. Pádila jsem na své místo v druhé lavici u okna. Hned, jak učitelka přišla do třídy vrazila jsem jí do ruky povinnou četbu, knížky malého prince. Naše třída zatím asi nezpracovala to, že je možné přečíst asi 90 stran za dva dny. Proto mě nazývali bláznem. Po dosednutí zpět na místo učitelka třídě oznámila, že budeme psát diktát. Už ani nevím co tam bylo, ale nepřišlo mi to nijak těžké. Samozdřejmě až to opraví tak známka nebude nijak valná, s tím také počítám. Druhá v pořadí dnešních hodin byla metematika. Matematika mi sama o sobě dělala velké problémy naposledy někdy v šesté třídě, od té doby ne. Samozdřejmě, je to o učivu, některé vám sedne, jiné ne. Dnes jsme opakovali látku z minulého roku, což děláme už dva měsíce. Od učitelky jsme dostali zadání. Naštěstí nešlo o test, ze kterého bych měla pětku. Bylo to počítání, z principu nijak složité, ale byli tam zlomky, desetiná čísla, velké a malé závorky, kladná a záporná čísla a mínusy před dvojčlenem. I když princip ovládáte člověk, jako já v tom má značný chaos. V tu chvíli jsem si řekla, že rovnice jsou hračka. Taky proto jsem byla vděčná za zvonění. Následovala chemie a jednička za laboratorní práci. Pak přírodopis a angličtina. Nechci vás nudit detailním popisem mého naprosto primitivního a nudného dne. Ale pak přišla tělesná výchova. Od šesté třídy jsme rozděleni na holky a kluky, jenže dnes se na nás kluci přišli podívat. Hráli jsme volejbal. Jak jsem už psala jsem ráda když mi míč někdo hodí a já ho chytím ale strefit se do něho, to je nad moje schopnosti. Naštěstí jsem to přežila ve zdraví. Pak následovala už jen volná hodina a hudební výchova.

Opět naprosto nudný den, který skončí naprosto stejně, jako všechny dny v mém životě. Nocí. Promiňtě, že vás mnou otravuji.

Goog bye,,

She, which live her life,,

Nešikovnost,,

18. října 2009 v 19:38 | She, which live her life,,
Dostala jsem se konečně k počítači. I když bych neměla. Měla bych se správě učit přírodopis. Snad se k tomu dostanu později večer, nebo ve tři hodiny v noci, až zase nebudu moci usnout. Před chvílí jsem šla na blog, že se kouknu, jestli někdo nezavítal a hele nový komentář od jisté osoby, která drží vzajetí moji knihu, což mi vůbec nevadí :). Opravdu.

Ale v tom komentáři se zmiňuje o nešikovnosti, což mi připomíná můj dnešní incident s mazáním jednohubek na moji oslavu. Když si vemu, co sem kdy a kolikrát upustila, nebo co mi samo nevysvětlitelně spadlo,, Bože toho bylo, třeba tento týden jsme měli výtvarnou výchovu, kreslili jsme křídami, což je promě naprosto katastrofální. Vše, co se týká výtvarné výchovy, praktických činností, nebo tělesné výchovy je pro mě katastrofou. Jsem ráda, že míč chytím, když mi ho někdo hodí a při vybíjené mám celkem dost značné problémy, občas se ale celkem nevysvětlitelně tomu míči vyhnu, ale v tělesné výchově je to můj jedinný úspěch. Výtvarná výchova pro mě není vyjímka. I lidé, kteří o sobě říkají, že neumí kreslit alespoň něco nakreslí. Ale já ne. Kreslím hrozně, kdyby jste viděli můj ,,výtvor" řeknete si, že tohle nemohlo nakreslit ani dítě v mateřské školce, protože tak nešikovné prostě není. Mé nešikovnosti není konec ani v normálním životě, samozdřejmě v práci po vás nebudou chtít vaše obrázky ze základní školy, ani nebudou chtít vědět, jestli jste chytli míč při vybíjené. Ale co jim nebude jedno, bude jistota, že nic nerozbijete, nebo něco velmi důležitého neupustíte. U mě tu jistotu mít nebudou. Jsem nešikovnost sama. Vrátím se k poslední hodině výtvarné výchovy, tak tedy kreslili jsme křídami. Zrovna když jsem si chtěla naprosto neškodně oloupat jednu tu papírem obalenou křídu, tak jsme si ji na sebe upustila, ten den jsem na sobě měla čermé kalhoty a černou mikinu a bílá na tom byla poměrně dost vidět. To by bylo ovšem ještě dobré, vzhledem k tomu čím vším už jsem si musela kvůli své nešikovnosti projít. Ale když jsme jí ze sebe zvedala, tak jsem jí na sebe upustila ještě jednou. Takže dvojnásobek bílých fleků. Když jsem se zvedala, že se pudu umýt tak jsem nějak opřela o bílý papír, mojí už tak špinavou rukou, samozdřejmě jsem ho celý zamazala, takže už tak hrozný obrázek vypadal ještě hůř. Nebo dnes, při mazání jednohubek naprosto nevinně vypadající tuňákovou pomazánkou. Když jsem domazala pátou jednohubku tak sem jí, nevím jak, upustila přímo na moje džíny. Pohoda. Ale ta jedna malá nevinně vypadající jednohubka se skutálela na koberec, v tu chvíli okola prošla máma, já ve snaze schovat tu jednohubku za záda jsem jí prudkým pohybem za sebe zahodila a ona se rozplácla na zed´. Tohle by se normálnímu člověku nestalo. Jenom mě. Nebo když jsem mojí klávesnici polila džusem. Šla sem jí vyměnit do sklepa (máme tam jednu starou) a asi po pěti minutách fungování s tou náhradní klávesnicí jsem si jí polila vodou. To se mi stalo asi před dvěmi lety. Ale co s tím mám dětat? Nic. Jen doufat, že se to jendou obrátí. Mě ani nevadí.

Já du žít dál s tou mojí ohromnou nešikovností,,

Good night,,

Bye,,

She, which live her life,,

,,Proč chtěj všichni do ameriky?"

17. října 2009 v 22:15 | She, which live her life,,
Nevím. Opravdu netuším, co sem mám psát. Nebo jsem to alespoň nevěděla, až mě napadlo jedno téma na které bych se chtěla v tomto článku zaměřit.

Asi před rokem, nebo dvěma opravdu netuším kdy jsme na angličtině hráli takovou hru. Učitel dal na stůl žolíkové karty rubem vzhůru, my jsme si sedli dokola okolo toho stolu a vždy jsme se na něco, co nás zajímalo anglicky zeptali a otočili jsme nějakou libovolnou kartu a když to byla červená karta znamenalo to ano, když byla černá ne. Tehdy jsem se zeptala jestli se někdy dostanu do ameriky už nevím co mi vyšlo, ale pamatuji si, že někdo z kluků, kteří seděli naproti mě, řekl ,,Proč chtěj všichni do ameriky?" myslím , že to byl Ondráš, ten co to řekl.

Proč tedy chtějí všichni do Ameriky? Nevím jestli všichni, ale většina rozhodně ano. Já osobě sním o tom,že pojedu so Seattlu. Myslím, že pravý důvod, proč by tam všichni chtěli (tedy jistá část populace) je ten, že tam mají prostě a jednoduše všecho. Uvedu příklad na sobě. Jsem fanda Twilight ságy sháním trička s jakýmkoliv nápisem ohledně Twilight ságy. Když si najedete na Google a do vyhledávače zadáte ,,tričko Twilight " vyjede vám buďto něco úplně jiného, nebo jenom obrázky triček s tímto potiskem. Nic jiného. Žádný odkaz na objednání. Ale přepneme-li do angličtiny a do vyhledávače napíšeme ,,T-shirt Twilight" vyjede nám mnoho a mnoho odkazů na různé internetové obchody. Ano, ale tyto internetové obchody jsou Americké. Takže nic, tedy jestli nechcete platit celkem drahé poštovné. Amíci se mají,, To je všem jasné. Amerika je velmoc. Připadá mi jako by se svět točil jen a jen okolo ní. Přijde mi to v pořádku. Samozdřejmě chci tam, chci umět perfektně anglicky a chci aby mě tam kousnul upír :). Nevím proč chce každý do Ameriky (tedy jistá část populace) asi nám to tam připadá jednodušší, je tam skoro vše na dosah. Ale jen málo lidí zná skutečnou Ameriku, já tam nikdy nebyla takže nemůžu soudit. Mám kamarádku, která tam byla, ale ona není z těch, co by šli poznávat skutečnou Ameriku, třeba Bronx. Tady-v této části ameriky je určitě hůř než tady. Ale určitě jste viděli spoustu amerických filmů (v dnešní době jiné skoro nejsou) párkrát jsme slyšela, že tam byl někdo, kdo toužil jet do evropy. Pro ně Evropa asi něco jako pro nás Amerika.

Takže sním dál o své cestě do Seattlu,,

Good night,,

Bye,,

She, witch live her life,,

Kdo jsem,,

16. října 2009 v 21:51 | She, which live her life,,
Kdo jsem? Kdybych to věděla tak si pískám,, Ale zpět k tématu,, Nebudu se podepisovat jménem dokonce ani svojí už tak trapnou a nesmyslnou přezdívkou, nečekám ani to, že to bude někdo číst,, Ale kdyby přece tak jsem prostě ta, která žije její život,, Toť vše,,

Mám ráda Twilight ságu celou jsem jí přečetla dvakrát a minimálně dvakrát ještě přečtu,, Ráda si občas zahraju The sims 2 (Můj počítač trojku nepobírá a ani po ní netoužím.) Občas taky nafotim nějakej ten komix a sem plánuju jeden umístit,, V budoucnu bych ráda šla na Ekonomku a protože sem deváťák tak mě to doufam i brzo čeká,, Nebudu mít na blog moc času, protože si nás učitelky patřičně vychutnávají, ale jak budu mít čas pokaždé se budu snažit něco sem napsat,,

So,, That´s all,,

Good night,,

Bye,,

She, which live her life,,
 
 

Reklama