Sovětka zese něco objevila..

Keith*****

1. května 2010 v 21:25 | Sovětka.
Dneska jsem se hodně nudila. Když jsem přišla domů od babičky začala jsem si stahovat Sweeny Todda. Pěknej film. Jo líbil se mi. Byl to film, který měl náladu. Ale pak se zase dostavila nuda. Asi před třemi týdny -nebo tak nějak - jsem si stáhla film Keith. Už nevím, kde jsem k němu přišla, což mě hodně mrzí. Ale koukla jsem se na něj.

Keith je film o dívce, Natalii, která má perfektní život. Hraje závodně tennis, má výborné známky, je oblíbená.. Jednou na laborky jí je přidělen "parťák" jménem Keith. Keith je neoblíbený kluk, který jezdí ve žlutém pick-upu je neuvěřitelně nad věcí a žije si po svém, pro Natalii je záhadný. Natalii pořád někam vodí a postupem času se sbližují. Keith ale najednou chybí ve škole a Natalie se o něm snaží dozvědět něco víc, než to málo, co ví. Po dvou týdnech se Keith i se svým vždy radostným úsměvem vrací do školy. Když se od Keithe snaží něco zjistit pohádají se a Natalie rozbije jeho skříňku, kde se dozví jeho adresu. Postupem času se dozvídá, proč je Keith takový, jaký je. Keith má rakovinu. Natalie Keithovi vyzná na letišti, přesně před odletem lásku a ten se rozhodne strávit čas, který mu zbývá s ní. 
Nenapsala jsem ani, že měla Natalie přítele, ale toho stejnak nechala :)
Představitel Keithe je docela hezkej, ale jenom když má hnědý vlasy, na blond vypadá jak debil.


Musím se vám k něčemu přiznat-brečela jsem u toho. Já jsem v životě brečela jenom u Titaniku, ale to bylo někdy ve třetí třídě a potom u New moon (rozlučková scéna).

Tenhle film je krásnej. Já nemám příliš v lásce romantický filmy, který končej happy endem. Ale pár, který se mi líbí by se našlo..:) Remember me se mi nelíbilo, dokud neumřěl. Je to hrozný, ale je to tak. Tanhle film je strašně dojemnej. Brečela jsem jak želva. Naprosto perfektí. Úžasný. Okamžitě se zapsal do mých nejoblíbenějších filmů. Strašně se mi líbila postava Keithe. Byl přesně takový, jací by měli být všichni lidé s rakovinou. Opřít se do toho a ne unášet se nemocí. Keith si užívat života dokud mohl, chtěla bych ho mít za kamaráda. Natalii jsem měla ráda o něco míň, ale vůbec nejlepší byla na konci, po Keithově smrti. Ten konec je.. Prostě nepopsatelnej.. Jako celej film. Zanechalo to ve mě hlubokej dojem, což dokáží jenom hodně dobré filmy. Budu nad ním ještě tak měsíc přemýšlet a pofňukávat pro Keitha.

Milión hvězdiček tomu dát nelze (kdybych nebyla líná, tak by to i šlo), tak alespoň těch pět.
*****

Opět se ukazuje, jak lidé nemají rádi jazyk český.

4. dubna 2010 v 22:32 | Sovětka.
Díky bohu je jich čím dál tím míň..
Dneska jsem se nějakou náhodou dostala na blog jedné slečny.. A hele, koukám a co nevidím, KURVENÍ ČEŠTINY..
Tak jsem se rozhodla napsat jí tam komentář.. Napsala jsem jí tam, ať mi odepíše na můj blog. Tak doufám, že odepíše a že odepíše pod tenhle článek.. Strašně by mě totiš zajímalo, co se těmto "kazičům češtiny"-původně jsem tam měla poněkud ostřejší výraz-honí hlavou.

Zaprvé, nedá se to číst. Při každém slově se zamýšlím, co tím asi tak básník chtěl říct, jestli tomu náhodou nerozumím špatně.
Zadruhé, když někdo napíše "někím", tak si klepu na čelo. Sakra tohle se snad učí děti ve druhé třídě.. I můj demetní bratr by to takhle nenapsal. Takže když tohle uvidí normální člověk, tak si o tom dotyčném myslí bůh ví co. A kdo by se mu taky divil?
Zatřetí, to je to opravdu tak baví? Já jsem nepřišla na žádný smysluplný důvod, proč by to bylo lepší, než normální inteligentní psaní..

Je to samozdřejmě každého věc, a když chce někdo vypadat jako tupoun, ať si tak klidně píše, pro mě za mě.. Je to pouze můj osobní názor..

Není to jen na výše zmíněnou slečnu, ale na všechny, co tímto způsobem kazí český jazyk..
A kdyby mi někdo chtěl za něco nadávat, tak ať se pěkně vyvzteká, mě to nenasere..:)
Já se taky někdy seknu, ale snažím se tomu vyhýbat, od čeho jsou tu pravidla.cz :)
To slovo "někím" bylo ukradeno odtud a proto pokládám za vhodné uvést zdroj :)

Sovětka:)

Ano, taková jsem byla..

2. února 2010 v 19:40 | Sovětka.
Jsou tři tipy lidí.
Ti, kteří odjakživa čtou a přijde jim to naprosto přirozené.
Ti, kteří číst začali až po nějakém impulzu.
A pak ti, kteří slovo kniha, považijí za sprosté slovo.

Já bývala třetí možnost.. Proč to čteš? Máme film ne? Asi jediné, co jsem četla bylo Cosmo girl a podobné sračky. Nejvíc mě dostávají ty nány, které napíšou jedním písmenem velkým a jedním malý, jo a také s chybami, že ČtOu JeNoM bRaVíČkO :-*. Bleju.

Nejhorší je, že bleju sama nad sebou. Mam ráda lidi, kteří čtou, mají inteligentní blogy, kde píšou příběhy, recenze na knihy, názory, svoje příběhy.. A ne ty, kteří od rána do večera kopírují KuSoWkY a ObRáZkY nA tÉmA. Tím nikoho neodsuzuju. Je to můj názor. Já taky asi budu přidávat nějaké obrázky, ale budou to ty, které mě něčím zaujaly. A nebudu sem přidávat kdeco jenom proto, abych si zvýšila návštěvost.

Na mém starém blogu jsem měla asi sto rubrik. Do každé jsem něco pomocí CTRL+C a potom CTRL+V vložila něco.. Přidávala jsem pořád něco, jenom kvůli tomu, aby se můj blog co nejčastěji objevovat na hlavní stránce Blogu.cz a aby můj blog navštívilo co nejvýce lidí. Byla jsem blahem bez sebe, když jsem překročila hranici návštěvnosti stodvaceti návštěv za den. Ubohé.

Nyní sem nechodí kvanta lidí, ale chodí sem lidé, od kterých si ráda čtu komentáře a kterým ráda na ty komentáře odepíšu. Nemám žádnou revoluční návštěvnost, ale mě je to úplně jedno. Chodí sem lidé, které jsem si oblíbila, oblíbila jsem si nejen je, ale jejich příběhy, recenze na knížky, povídky a vůbec všechno, co na svůj blog dávají, protože vím, že to tam dávají celým svým srdcem a nejenom proto, aby měli co nejvyšší návštěvnost.

A jsem za to neskonale vděčná.

S velkým díkem všem mým oblíbeným blogům a blogařkám, co je provozují a taky vám všem, co jste sem jen tak zabloudili.

Sovětka

Ty, co si asi brzo oposlouchám..

1. února 2010 v 11:51 | Sovětka.
Zase se opičím po Pindě, protože ona taky dávala videa, ale chtěla jsem si sem dát něco, co se mi prostě líbí :)


Pak Keisha :) Já nevim, mě se prostě líbí, narazila jsem na ní nědky v listopadu na Mtv, tak jsem si to stáhla.. :)

Já pak dodam další.. Tohle jsou ty, který se mi líbí v soušasných týdnech, ono jich je asi dvacet jo, ale ta lenost..Pff...:)

Něco, co se nedá považovat za design..

1. února 2010 v 11:34 | Sovětka.
Je to strašné, hrozné, katastrofální, ale lepší, než prdel na kopírce. Asi takový názor mám na můj současný vzhled tohoto blogu. Ony ani ty předchozí nebyly lepší. Proč si to nepřiznat -a přiznávám si to už celkem dlouho- nemám na to talent. Nikdy ale už nebudu dělat vzhledy typu Hilary Duff a na tom tuna brushů. Fuj. Na mém starém blogu jsem měla záhlaví, které jsem si dělala sama. Katastrofa. Teď se spokojím s obrázkem nad menu. Je to hrozné, ale co nedělám. Mě se tyhle jednoduhé vzhledy líbí, tojo, ale nemam ty správné obrázky.. Je to celé na jedno velké hnědé..

Sovětka

Velice, ale velice opožděná ,,Recenze" na Nový měsíc.

30. ledna 2010 v 11:32 | She, which lives her life,,
Tak jsem se k tomu dokopala. Asi po dvou měsících, co jsem to viděla. Víte, ono je to strašně těžké, mít na to svůj názor, protože jsem si za ty dva měsíce přečetla nespočet různých recenzí a strašně moc různých názorů. A pak si jen říkáte: ,,Jo ta má pravdu, jo na tom něco bude.." Ale i přes to všechno jsem něco sepsala..

V kině jsem na tom byla 26.11. Celý den jsem se na to třásla a hrozně jsem se těšila. Chvilku to vypadalo, že se možná nikam nepojede. Ale nakonec se jelo. A víte co? Mě to ani moc nebavilo. Ten den, co jsem to viděla jsem z toho byla na větvi. Ale když se mi to pak rozleželo v hlavě, tak jsem došla k názoru, že to bylo strááášně roztahaný. Já nevim. Namá to podle mě spád.. Možná akorát tak to, že Edward Bellu opustí a potom to, že ho jedou zachránit do Itálie. Toť vše. V současné době se snad víc těšim na Harryho Pottera, který bude někdy na podzim, než na Eclipse. No určitě se na Harryho Pottera těšim víc. Protože se jim ty všichni Potterové povedli. Tada až někdy od třetího dílu.. Ty první byly prostě.. No první.. Ale zpět k Twilight. Spolužák mi to přinest asi před dvěma týdny vypálené.. Koukla jsme na to s Lindou a nebavilo nás to. Ale vůbec. Vůbec mě to neláká.. Třeba na Twilight jsem se koukala pořád do kola, ale na tohle.. Pf... Vůbec na to nemám náladu. Nenatchlo mě to a dalo by se to udělat líp, kdyby se někomu chtělo. Podle mě to odflákli. Skoro se bojím Eclipse, protože to měli taky natočené za chvíli.. No uvidíme. Doufám, že mě to mile překvapí.


She, which lives her life,,

I write, thať is all.

27. prosince 2009 v 10:54 | She, which lives her life,,
Dnes ráno jsem jenom tak bloudila po internetu a narazila jsem na blog http://iwrite.blog.cz/. Majitelka blogu krásně píše. Velmi mě to zaujalo. Určitě se tam juknětě :) Jinak dávám její odkaz i do menu :) protože si takovej blog určitě zaslouží reklamu :)

Surrunder,,

21. října 2009 v 19:30 | She, which live her life,,


Dneska jsme se neučili, ale jeli na exkurzi do Loučně. Cesta trvala 1,5 hodiny, celkem 3 hodiny, což je spousta času na poslouchání koukání z okna a přemýšlení,, V mobilu mám celkem dost písniček, mezi nejoblíbenější (zatím) patří Surrunder od Billy Talent, za kterou vděčím opět osobě, které jsem propůjčila Breaking dawn :).Připadám si, že porušiji autorské právo, když mi totiš někdo nějakou písničku pošle, je to pro mě něco jako, kdybych sem dala třeba obrázek dotyčného, bez jeho souhlasu. Takže promiň ty, která máš momentálně můj Breaking dawn.

Good night,,

Bye,,

She, which live her life,,
 
 

Reklama